Zauważyłam na ulicy pojemnik na psie odchody

Nie mam psa, ponieważ mieszkam w kawalerce a zawsze marzyłam o owczarku niemieckim. Jak w przyszłości będę miała własny dom to na pewno zaadoptuję takiego psa. U nas na osiedlu to jest mnóstwo zwierzaków i ludzie często chodzą na spacery ze swoimi pupilami.

Taki pojemnik na psie odchody to świetny pomysł

pojemniki na psie odchodyNasza ulica jest wyjątkowo czysta i zadbana, ponieważ każdy mieszkaniec osiedla odpowiednio dba o zachowanie czystości. Ostatnio jak rano wychodziłam do pracy, to zauważyłam, że pojawił się pojemnik, który służy to wyrzucania psich odchodów. Spodobał mi się ten pomysł, bo u nas to sporo psów a takie pojemniki na psie odchody to powinny być wszędzie rozstawione. Spotkałam też sąsiadkę, która ze swoim Maksem wyszła na spacer. Od razu zagadała mnie o ten pojemnik i uważała tak samo jak ja, że takie tormet.pl/3-pojemniki-na-psie-odchody”>pojemniki na psie odchody zdecydowanie pozwolą w łatwiejszy sposób utrzymać czystość w mieście. Podeszłam do tego pojemnika, żeby mu się uważniej przyjrzeć. Nie byłam jedyną zainteresowaną osobą, ponieważ sąsiedzi zaczęli się schodzić a co niektórzy to nie mieli pojęcia jak funkcjonują takie pojemniki na psie odchody i nasz sąsiad im wszystko wyjaśniał. To świetna inicjatywa, która od razu została zaakceptowana przez wszystkich mieszkańców. Teraz na pewno nikt nie wdepnie w jakąś niespodziankę na trawniku. W pracy wszystkim opowiedziałam co się zmieniło u nas na osiedlu i moja koleżanka stwierdziła, że teraz to wszędzie będą stały takie pojemniki na psie odchody, ponieważ miasto w to zainwestowało.

Faktycznie zauważyłam z czasem, że w mieście jest bardzo dużo takich pojemników. W całym mieście od razu zrobiło się czyściej i ludzie bardzo chętnie z tego rozwiązania korzystają. Wynikły z tego same plusy jak widać. To bardzo dobrze.