Załatwienie taniego noclegu w Kołobrzegu

Nie miałem pomysły na tegoroczne wakacje. Wydawało mi się, że wszędzie było drogo i przeliczyłem sobie, że lepiej będzie zostać w domu. Perspektywa braku wypoczynku w czasie urlopu jednak mnie nieco przytłaczała i dlatego uznałem, że muszę wyjechać gdzieś chociaż na kilka dni. 

Niski koszt noclegu w przytulnym pensjonacie 

noclegi kołobrzeg tanioMój kumpel Andrzej podczas spotkania powiedział mi, że jego ciotka prowadzi przytulny pensjonat w Kołobrzegu, gdzie jest bardzo fajna okolica. Zasugerował, że może załatwić mi tani nocleg, więc jego oferta wydała mi się być bardzo atrakcyjna zwłaszcza, że wiedziałem w jakiej cenie oferował noclegi Kołobrzeg tanio ciężko było znaleźć coś na ostatnią chwilę, bo ludzie wszystko rezerwowali z wyprzedzeniem. Ciotka mojego kumpla zgodziła się obniżyć dla mnie cenę noclegu o połowę, co mnie mocno zaskoczyło. Zarezerwowałem sobie więc pokój na tydzień czasu. Wiedziałem, że to mi wystarczy, aby porządnie odpocząć. Kumplowi byłem wdzięczny za tak ogromną pomoc i obiecałem, że po powrocie się z nim rozliczę. Zamierzałem zaprosić go do knajpy. Pensjonat, który prowadziła ciotka Andrzeja był bardzo przyjaznym miejscem i szybko się tam zadomowiłem. Miałem bardzo luksusowy pokój, ponieważ była w nim moja własna łazienka. Wygody były zapewnione na bardzo wysokim poziomie a okolica od razu przypadła mi do gustu. Do morza miałem zaledwie kilkanaście minut i codziennie robiłem sobie spacerek. Morskie powietrze zdecydowanie mi służyło i czułem się dużo lepiej niż w domu.

Urlop w tym roku miałem wyjątkowo udany i wypocząłem jak nigdy dotąd. W pracy od razu wszyscy zauważyli różnicę, ponieważ miałem większy zapał do pracy i osiągałem najlepsze wyniki sprzedażowe przez pół roku. Zdobyłem też wiele cennych nagród w konkursach.