Zabieg usunięcia tatuażu

Gdy poznałam swojego chłopaka wiele lat temu miał dosyć duży tatuaż na przedramieniu. Mi już wtedy się on nie podobał. Jednak chłopak twierdził, że jest fajny i jemu będzie się podobał zawsze. Był on zrobiony przez kogoś kto chyba nie był do końca profesjonalistą i dopiero się uczył.

Chłopak usuwa tatuaż

usuwanie tatuażu łódźChłopak też pośpiesznie wybrał wzór. Chciał mieć jak najszybciej jakikolwiek tatuaż. Zrobił go bez żadnego zastanowienia. Interesowało go tylko to żeby był on jak najszybciej zrobiony i żeby nie zapłacić za to za dużo. Z czasem zauważyłam, że chłopak zaczyna się wstydzić tego wzoru. Podobno w pracy ze względu na ten tatuaż stał się nawet obiektem kpin. Powiedziałam kiedyś do niego, że przecież zawsze można coś z tym zrobić. W końcu już od dawna są różne metody usuwania tatuaży. Zaczęłam więc szukać takiego miejsca gdzie taki zabieg będzie można wykonać. Okazało się, że usuwanie tatuażu łódź jest możliwe. Zadzwoniłam tam od razu i umówiłam chłopaka na konsultację. Chciałam żeby jak najszybciej pozbył się swojego problemu. Udało mi się zapisać go już następnego dnia. Lekarz powiedział, że ten tatuaż jest do usunięcia bo mają taki specjalistyczny sprzęt tylko, że będzie to kilka zabiegów. Mój chłopak był zdeterminowany by to zrobić. Pierwszy zabieg odbył się już tego samego dnia. Nie trwało to długo. Ogólnie już po tym pierwszym razie wszystko wyglądało dużo lepiej. Po kilku tygodniach odbył się następny. W sumie po trzech zabiegach tatuażu już nie było.

Wszyscy byli z tego powodu bardzo zadowoleni. Myślę, że na pewno lepiej iść usunąć tatuaż nic być obiektem kpin. Zresztą czasem jest tak, że po prostu ktoś może zmienić zdanie i nie chcieć już mieć takiej ozdoby na swoim ciele. A same zabiegi nie są też aż tak drogie by tego nie zrobić.