Wymiana żaluzji była niezbędna w mieszkaniu

 

W końcu dostałam pracę i teraz stanę na nogi. Przez ten czas pomagali mi rodzice, ale dawali mi kasę na czynsz i jedzenie. Remont, który już nie mógł dłużej czekać niestety odłożyłam na inny termin. Teraz w końcu mogę zająć się oknami i ścianami, które są w opłakanym stanie.

Z nowymi żaluzjami mieszkanie wygląda o wiele lepiej

żaluzje bydgoszczSwego czasu miałam w oknach żaluzje bydgoszcz, ale mój kot zainteresował się nimi aż za bardzo i teraz w pokoju wygląda tragicznie. Okna też muszę wymienić, bo są stare i nieszczelne. Tata załatwił mi jakieś tanie a żaluzjami już musiałam zająć się na własną rękę. Kupiłam sama efektowne żaluzje w sklepie po uprzednim wymierzeniu nowych okien. Wiedziałam, że ich nie zamontuję i poprosiłam o pomoc sąsiada. On takie rzeczy ma w małym paluszku i zgodził się mi pomóc. Owe żaluzje bydgoszcz będę miała zamontowane wewnątrz okna i dzięki temu kot nie będzie miał jak się do nich dostać a co za tym idzie nie będą niszczone regularnie. Zdecydowałam się na okna, które mają otwierany środek tylko z tego właśnie względu. Sąsiad powiedział, że wybrałam bardzo dobre żaluzje bydgoszcz, które łatwo się montuje i wszystko dokładnie mi pokazał. Mój wredny kot wszystkiemu się przyglądał i pewnie liczył, że będzie miał nową zabawkę, ale nie tym razem. Jak sąsiad zamontował żaluzje to kot już siedział na parapecie. Nic nie zrobi i od razu stracił zainteresowanie co mnie ucieszyło. No to teraz w mieszkaniu wygląda o wiele lepiej. Mam nowe okna i porządne żaluzje a tego potrzebowałam.

Ściany już sobie sama pomalowałam, ponieważ nie ma w tym nic skomplikowanego. Jestem zadowolona, że dostałam pracę i w końcu mogłam odnowić swoje mieszkanie. Zarabiam całkiem nieźle to pod koniec roku kupię sobie jakieś nowe meble do salonu.