Wymiana telewizorów w naszym hotelu

Prezes naszego hotelu nie był nigdy skory do inwestycji, o ile nie były one absolutnie konieczne. Goście dziwili się widząc niektóre rozwiązania, których na próżno było szukać w jakichkolwiek innych obiektach. Tym jednak razem prezes uznał, że nie ma co dłużej zwlekać, i kupił nowe telewizory.

Inwestycja związana z nowymi telewizorami hotelowymi

tani telewizory hoteloweNie była to inwestycja bez której hotel by splajtował, ale na pewno mocno podniosło to nasz standard. Coraz częściej ludzie narzekali na to, że w naszych pokojach nadal mamy małe i przestarzałe telewizory, podczas gdy w jakimkolwiek innym hotelu podobnej kategorii coś takiego byłoby niedopuszczalne. Prezes postanowił wziąć sobie do siebie te uwagi, i namówił właściciela na wyłożenie pieniędzy na inwestycję. Trochę mu to zajęło – w końcu nawet jeśli jeden telewizor miałby być to dograć szczegóły transakcji. Okazało się, że telewizory mogą zostać nam sprzedane z jeszcze większą zniżką, niż zakładał nasz prezes. Nim się obejrzeliśmy w pokojach stały już nowiutkie telewizory, które bardzo przypadły naszym gościom do gustu. Zwłaszcza nasi stali klienci chwalili nasz zakup. Twierdzili, że już nie mogli się doczekać tej koniecznej dla nich wymiany.

Prezes widząc korzyści, jakie przyniosła wspomniana wcześniej inwestycja stwierdził, że być może faktycznie czas już wziąć się za dalsze unowocześnianie naszego obiektu. My jako obsługa byliśmy z tego tytułu bardzo zadowoleni – w końcu to my musieliśmy przepraszać gości za niedogodności.