Wymarzony ogród i ładne donice betonowe

Z racji, że niedawno zakończyłem pracę nad projektowaniem i konstruowaniem własnego ogrodu, postanowiłem zaprosić paru znajomych, aby uczcić ten mój mały sukces.

Donice betonowe są ciekawym dodatkiem

ładne donice betonoweDziałkę mam ogromną, więc sprytne jej zagospodarowanie nie było łatwym zadaniem. Jedną część ogrodu przeznaczyłem na spory plac, na którym docelowo powstanie basem. Marzy mi się basen wykopany i na stałe osadzony w ziemi. Posiadam również część kwiatową, aby zaspokoić zony potrzebę uprawiania ogrodu. Jest też część, i ją właśnie uważam za najbardziej istotną, rekreacyjna. Zainwestowałem spore pieniądze, aby ewentualni goście, którzy postanowią mnie odwiedzić, czuli się odrobinę jak w oazie. Na środku pod wielką altaną znajduje się stół z metalu oraz drewna.
Metalowy szkielet ma utrwalić konstrukcję, a drewno dawać wystarczający poziom komfortu. Tu i ówdzie postawiłem ławki parkowe, aby można było w dogodnym dla siebie miejscu odpocząć. W odległości około siedmiu metrów od stołu znajdują się dwa grile betonowe na których przygotowujemy jedzenie na świeżym powietrzu. Zdecydowałem się na dwa grille, aby po pierwsze mieć rezerwę w przypadku uszkodzenia jednego z nich, a po drugie, aby móc wykarmić jak najwięcej osób w tym samym czasie. Ładne donice betonowe zdobiły działkę.  Zamiarem jest, aby do mojego ogrodu zapraszać dużą ilość osób, organizować nie tylko prywatne spotkania, ale i również udostępnić go dla chętnych. Dlatego też postawiłem w tej części kosze parkowe do których będzie można wrzucać odpady.

Liczę na to, że ogród dostarczy mi oraz innym wielu miłych doznań i będzie zapamiętany jako ogród szczególny.