Wygodne kantary York Softy

Mojego męża spotkałam jeszcze gdy oboje byliśmy w wieku nastoletnim. Zbliżyliśmy się do siebie, dzięki wspólnemu zainteresowaniu, a mianowicie, jeździe konnej. Uczyliśmy się w tej samej szkółce, a przygodę z końmi rozpoczęliśmy mniej więcej w tym samym momencie. Pasja do koni nas połączyła i nadal nas łączy. Stosunkowo niedawno postanowiliśmy otworzyć własną szkółkę jeździecką, by dalej móc spełniać się w tym zainteresowaniu.

York Softy – najlepsze kantary dla koni

kantar york softyGdy byliśmy młodsi to udawało nam się osiągać różne sukcesu w kontekście jazdy konnej i różnego rodzaju konkursów jeździeckich. Teraz od niedawna prowadzimy szkółkę, którą próbujemy stale zaopatrywać w brakujące akcesoria. Nasze konie są bardzo dobrze wyszkolone, bo pracujemy z nimi od lat, a miejsce już dawno zostało dopasowane do tego, by uczyć jazdy konnej. Nadal jednak brakowało nam kilku akcesoriów. Przeszukując sklepy ze sprzętem jeździeckim natrafiłam na bardzo fajny kantar York Softy. Mieliśmy już kantary, ale ten, na którego trafiłam, był obity miękkim sztucznym futrem, które zdecydowani wpływało na zwiększenie komfortu u konia. Takich rzeczy właśnie potrzebowaliśmy więc bez zastanowienia kupiłam ich zapas, by wprowadzić je do stałego użytku w naszej szkółce. Miałam zamiar zastąpić nimi te, które mamy obecnie, bo bez sensu korzystać z czegoś, co może być gorsze jakościowo dla naszych zwierząt, skoro będziemy mieli teraz coś dla nich lepszego.

Gdy tylko trafiły te kantary do naszych rąk, to od razu można było wyczuć różnicę przy samym dotyku. To było niesamowite – właśnie takich kantarów szukaliśmy. Będziemy dalej szukać akcesoriów w takim typie, by wszystko co mamy było jak najlepiej dostosowane do użytku dla wszystkich uczniów i dla naszych zwierząt.