Wybór środków czyszczących do kokpitu

Prawie dziesięć lat temu zdałam na prawo jazdy. Pamiętam, jak po odebraniu przeze mnie dokumentu, dostałam od taty moje pierwsze auto. Byłam młoda, więc nie bardzo dbałam o niego, większością spraw serwisowych i kosmetycznych zajmował się on. Teraz z biegiem lat, kupiłam swoje pierwsze własne auto. Nagle zaczęłam się zastanawiać nad wyborami, którymi wcześniej się nie zajmowałam, np. dotyczącymi odpowiednich środków czystości do auta.

Oferta na zakup środków czyszczących do kokpitu

środki czyszczące do kokpituSzła wiosna, więc stwierdziłam, że to idealna pora, aby zaopatrzyć się w fajny zestaw do czyszczenia auta. Trochę poczytałam w internecie o płynach do felg, o szamponach z efektem wosku. Znajomy polecił mi również środki czyszczące do kokpitu, które miały zapewnić długotrwały efekt nabłyszczenia oraz zapobiegać ponownemu osadzaniu się kurzu. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że wybór zapachów jest ogromny. Zaczynając od nut bardziej owocowych tj. truskawkowe czy malinowe, kończąc np. na zapachu białej czekolady. Wybór nie był łatwy, ale postanowiłam, że wybiorę orzeźwiający zapach – grejpfrutowy. Na przesłanej przez znajomego stronie okazało się, że jeszcze jest promocja i przy zakupie jednego środka czyszczącego, zapach oraz chusteczki czyszczące są w gratisie. Przesyłka doszła do mnie w ciągu 24h. Miło byłam zaskoczona również składem, producent postawił na składniki ekologiczne dla środowiska, a dzięki temu i zdrowsze dla samego użytkownika auta.

Sprzedawcę na pewno będę polecała dalej. Już jeden taki zestaw sprezentowałam tacie na urodziny. Jaki był zdziwiony, że jego jeszcze niedawno mała córeczka zaczęła się interesować motoryzacją. Może na razie rozpoczynając tylko na kosmetyce, ale następnym krokiem będą już sprawy bardziej techniczne.