Wonny susz konopny

Medyczna marihuana, czy też susz CBD, to produkt w pełni legalny i bezpieczny, ponieważ zawiera jedynie mikroskopijne ilości psychoaktywnego składnika konopi, nazwanego tetrahydrokannabinolem (THC). Dzięki temu nie ma ona właściwości wywołujących tzw. high oraz uzależnienie. 

Zakup świeżego suszu marihuany

susz konopnyWiele osób chce stosować produkty z CBD, ale gdy patrzą na ceny olejów, past lub ekstraktów, to najczęściej chwytają się za głowę. Po części nie jest to dziwne, albowiem wymienione wyroby mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, zwłaszcza, gdy zawierają bardzo wysokie stężenie tej substancji czynnej. Zupełnie inaczej jest w przypadku suszu konopnego, który jest nie tylko najtańszym produktem z CBD, ale też może być w niego równie bogaty, jak oleje czy pasty. Dlaczego zatem nie on jest uważany za najlepszy artykuł konopny? Ponieważ większości, susz konopny, kojarzy się z paleniem, a wśród przyjmujących są głównie osoby niepalące. Jednakże i one mogą korzystać z dobrodziejstwa, jaki jest legalna marihuana, bowiem można z niej sporządzić intensywny w smaku i aromacie napar lub poddać ją procesowi waporyzacji, czyli odparowania składników czynnych poprzez ogrzewanie, a nie spalanie. To metoda, która obecnie jest najbardziej popularna i coraz częściej korzystają z niej także osoby niepalące. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż podczas waporyzacji inhalujemy się esencjonalną parą wodną, a nie gorącym, drażniącym dymem, przesyconym toksycznymi i kancerogennymi związkami.

Każda partia legalnego suszu jest opatrzona adnotacją o miejscu jego pochodzenia czasie zbioru oraz upływie terminu ważności. Znajdziemy też wszelkie atesty i certyfikaty, które potwierdzają, że deklarowana zawartość CBD jest w 100% zgodna ze stanem faktycznym.