Własnoręczne szycie ubrań

maszyna domowa

Niektórzy kupują ubrania w sklepie. Ja swoje szyję sama. Moja maszyna domowa praktycznie ciągle jest załączona, bo mam setki pomysłów na nowe ciuchy. Takie maszyny domowe to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie lubią kupować w sklepach. Poza tym mam coś oryginalnego.

Maszyna domowa do szycia najlepszą przyjaciółką

maszyna domowaTa maszyna juki jest bardzo wydajna, i nigdy jeszcze mi się nie zepsuła. Wymyślam sobie różne ciekawe stroje w głowie, i mogę wykonać je sama. Są różne maszyny juki, ale ja swojej na razie nie planuję zmienić. Dobrze mi się na niej pracuje. Doszłam już do wprawy, bo z początku, to nieraz jakieś dziwne rzeczy mi wychodziły. Poczytałam dokładnie różne poradniki, i dzięki temu już się nie mylę. Czasem się zdarzą jakieś wpadki, to normalne, ale u mnie jest to rzadkość. Przykładam się do tego, i robię to z pasją. Ostatnio uszyłam sobie taki piękny żakiecik. Mam taki upatrzony sklepik z materiałami, i jestem jego stałą klientką. Nieraz coś mi sprowadzają, bo wymyślam sobie różne dziwne wzory. No i zdarza się, że nie ma takich w Polsce, więc muszę czekać, aż do mnie przyjadą. No i tak właśnie było z moim żakiecikiem. Chciałam, żeby był kolorowy, i miał błyszczący materiał. Przyda mi się na różne imprezy. Ma kilka kwiatków na górze, by wyróżniać się jeszcze bardziej.

 

Doszyłam mu też takie piękne zakończenia na rękawach z koronek. Wygląda niesamowicie, i nie mogę się doczekać, aż wszyję zamek, i będę mogła w nim wyjść. Uchodzę u nas za ekscentryczkę, ale się tym nie przejmuję. Każdy jest inny, i to w niczym nie powinno nikomu przeszkadzać.

Wszystkim fankom własnoręcznych robótek polecam stronę www.szyjwdomu.pl