Wakacje na Mazurach

Wspólnie z mężem jesteśmy wielkimi fanami sportu. Ja chodzę na siłownię, by tam mieć zajęcia z jogi, czy też pilatesu, a mój mąż chodzi na korty i grywa w tenisa. Nie wyobrażamy sobie spędzania czasu bez żadnej aktywności. Dlatego też, kiedy nadeszło lato i obydwoje doczekaliśmy się urlopu, postanowiliśmy również spędzić ten czas aktywnie. Chcieliśmy wybrać się na Mazury.

Aktywny wypoczynek na Mazurach

aktywne wczasy na mazurachŚmiało mogę nazwać zarówno siebie, jak i swojego męża sportowcami. Wiedziemy fit życie od bardzo dawna. Czujemy się przez to bardzo dobrze, zdrowie również nam dopisuje. Dlatego też, gdy zbliżało się lato, a co za tym idzie, czas naszego urlopu, nie wyobrażaliśmy sobie, żebyśmy mieli ten czas przeleżeć na kanapie w naszym salonie. W zeszłym roku byliśmy w górach, urządzając sobie solidny trekking. W tym roku postanowiliśmy jednak spędzić aktywne wczasy na Mazurach. Nie byliśmy jeszcze nigdy w tym regionie Polski, toteż byliśmy go niezwykle ciekawi. Prawdę mówiąc, nie mogliśmy doczekać się naszych wakacji. Mieliśmy nadzieję, że woda w mazurskich jeziorach będzie ciepła na tyle, że będziemy mogli w niej pływać. Liczyliśmy również na liczne piesze wycieczki oraz rzecz jasna na długie rajdy rowerowe w celu zwiedzenia okolicy. Aktywny wypoczynek mamy we krwi. Liczyliśmy jedynie na to, że pogoda nie pokrzyżuje naszych planów, gdyż zapowiadało się, że będziemy mieć bardzo napięty grafik!

Będąc już na Mazurach, czuliśmy się przeszczęśliwi. Ten region Polski oferował bardzo dużo atrakcji, z których bardzo chętnie korzystaliśmy. Pływaliśmy w mazurskich jeziorach, jeździliśmy na rowerach i urządzaliśmy sobie długie, piesze wycieczki. Będziemy te wczasy wspominać bardzo miło. Z pewnością jeszcze kiedyś wrócimy w ten region Polski, by wypocząć!