W butiku oferowałam mnóstwo płaszczy

Byłam właścicielką butiku z modną odzieżą. Głównie oferowałam sukienki, ale po kilku latach zdecydowałam się na zmiany. Dużo kobiet pytało o modne płaszcze i tylko dlatego całkowicie wymieniłam asortyment w swoim butiku. Decyzja ta przyniosła mi spore dochody.

Butik z damskimi płaszczami dobrej jakości

odzież damska płaszczeW moim butiku dostępna była odzież damska płaszcze, w którą zaopatrywałam się u polskiego producenta. Posiadał on dobrej jakości płaszcze na każdą porę roku. W ofercie miałam dostępne płaszcze bawełniane, z wełny i wielu innych materiałów. Od pierwszego dnia jak zaczęłam sprzedawać płaszcze to odwiedziło mnie wiele klientek. Niektóre zaglądały z ciekawości, ale po jakimś czasie wróciły, ażeby dokonać zakupów. Płaszcze sprzedawałam w regularnych cenach i nie miałam za niskich cen, ale za to płaszcze były doskonałej jakości i dlatego tak dobrze się sprzedawały. Jedna z moich stałych klientek, która zawsze kupowała u mnie sukienki także zajrzała do butiku po zmianach. Zainteresował ją bawełniany płaszcz na wiosnę i postanowiła go przymierzyć. Był to piękny czerwony płaszcz dla eleganckiej kobiety. Kiedy go założyła to wyglądała w nim cudownie. Rozmiar idealnie pasował a kobiecie ubyło kilka lat. Sama była tak zachwycona, że od razu go kupiła i zapowiedziała, że przyjdzie z córką, która także potrzebowała nowego płaszcza na wiosnę. Ucieszyłam się i czekałam aż córka tej klientki pojawi się w moim butiku. Miałam jej do zaoferowania piękny młodzieżowy płaszczyk.

Córka klientki zdecydowała się na zakup płaszczyka, który jej zaoferowałam. Bardzo jej się spodobał i była nim zachwycona. Krój był modny a kolor idealnie pasował do cery tej młodej dziewczyny. Zawsze lubiłam jak klientki wychodziły z mojego sklepu zadowolone z zakupów.