Trwały lakier do paznokci

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że dłonie są wizytówką każdej kobiety. Powinny być zadbane, dobrze nawilżone i ze zdrowymi paznokciami. Dużym atutem jest również perfekcyjnie wykonany manicure o modnym kolorze.

Modny i wytrzymały lakier hybrydowy

trwały lakier hybrydowyWiele zajęć w ciągu dnia, praca oraz liczne obowiązki i spotkania sprawiają, że wiele pań stawia na wygodę oraz szybkość w kwestii makijażu czy kosmetyków. Dlatego manicure hybrydowy zdobył taką dużą popularność. Trwały lakier hybrydowy ma bowiem wiele zalet – na paznokciach utrzymuje się przez okres około dwóch tygodni i nie odpryskuje. Można zdecydować się na lakier w dowolnym, modnym w danym sezonie kolorze, albo na tradycyjny manicure francuski. Różne zdobienia są również możliwe do wykonania. Na czym polega manicure hybrydowy? Przypomina zwykły zabieg. Najpierw należy dokładnie oczyścić i spiłować paznokcie oraz usunąć skórki i odtłuścić płytki. Następnie nakłada się na płytki specjalny żel, który należy utwardzić pod lampą, a później nakłada się wybrany kolor. Taki manicure nie powoduje odbarwiania płytki, paznokcie są zdrowe, ładnie się prezentują, nie są łamliwe i nie rozdwajają się. Do tego manicure wykonywany jest szybko, a ponadto jest stosunkowo tani – to zazwyczaj wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Lakier hybrydowy pozwala oszczędzić bardzo dużo czasu, a do tego pomimo licznych zajęć, pozostaje nienaruszony i utrzymuje się na paznokciach przez długi czas. To świetna alternatywa dla sztucznych tipsów, które mogą powodować pewną niewygodę podczas użytkowania.

Zastanawiając się nad wyborem nowego lakieru do paznokci, warto pójść o krok dalej i zdecydować się na manicure hybrydowy. Jest trwały, stosunkowo niedrogi i dzięki niemu paznokcie mają zdrowy i błyszczący wygląd.