Treningi personalne w siłowni

Moi znajomi ze studiów wyjechali po skończonej szkole za granicę. Nie widziałam ich dobrych parę lat ze względu na to, że naprawdę rzadko przyjeżdżali do Warszawy a nawet gdy już byli to po prostu były to najczęściej święta i nie za bardzo miałam okazje żeby się spotkać.

Treningi personalne przynoszą efekty

treningi personalneJednak całkiem niedawno zadzwoniła do mnie koleżanka, że zdecydowali się wrócić już na stałe do Warszawy i że chcą się ze mną bardzo spotkać. Ja jak najbardziej jestem otwarta na takie spotkania. Zaprosili mnie znajomi do mieszkania jakie sobie kupili po przyjeździe. Gdy ich zobaczyłam nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Okazało się, że obydwoje naprawdę sporo przytyli. Przytyli wręcz tak że byli wręcz nie do poznania. Wcześniej były to szczupłe osoby. Koleżanka powiedziała mi, że chcą się zapisać na siłownię i zmienić swój wygląd. Ja myślę, że z nimi będzie musiał pracować trener osobisty bo sami nie dadzą rady tego zrobić. A taki trener personalny pokaże im jak mają ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać. Myślę też, że będą mieli fachowo prowadzone treningi personalne w Warszawie bo one jednak przynoszą po prostu najlepsze efekty. Ja wiem, że taki trening indywidualny jest dużo lepszy niż takie ćwiczenie samemu sobie. Zresztą myślę, że w ich przypadku będzie także potrzebna wizyta u dobrego dietetyka. Koleżanka powiedziała mi, że zmiana stylu życia i ogólnie to co jedli i w jakich ilościach tak ich zmieniło. A dlatego też chciała wrócić z powrotem do Warszawy żeby w końcu zacząć coś z sobą robić.

Po prostu za granicą nie miała żadnej motywacji. Powiedziałam im, ze całkiem blisko ich mieszkania znajduje się naprawdę dobra siłownia. A jeśli chodzi o dietetyka to moja koleżanka się tym zajmuje i mogę ich do niej zapisać na spotkanie. Ona jest świetnym ekspertem i na pewno im pomoże jeśli tylko mają motywację do zmiany.