Rozdawanie paczek świątecznych w mojej firmie

 

Zawsze lubię święta, i dobrze wiem, że moi pracownicy również. Czeka na nich wiele bonusów związanych z tym wydarzeniem praktycznie co roku. Nie tylko są to premie, które na pewno wszystkich cieszą, ale również paczki pełne słodyczy dla całej rodziny.

Każda firma powinna wprowadzić prezenty w postaci paczek świątecznych

paczki świąteczneNajbardziej lubię moment, w którym pracownicy dostają paczki. Co roku wynajmuję profesjonalistę który zakłada strój świętego mikołaja, i rozdaje wszystkim paczki rzucając dowcipami i opowiadając śmieszne historie. Widzę, że moim pracownikom również się to podoba. Wiem, że niewiele firm do dziś utrzymało zwyczaj rozdawania paczek na święta, ale ja uważam to za doskonały upominek i podziękowanie za cały rok ciężkiej pracy dla mojej firmy. Zawsze staram się zrobić rozpoznanie dotyczące tego, co powinny danego roku zawierać paczki świąteczne przeznaczone dla pracowników. Prawda jest taka, że nie każdy musi lubić to samo co ja. Z tego co mi jednak wiadomo, ogromna większość zawsze co roku jest zadowolona z tego, co znajduje w środku paczki. Być może również to ma wpływ na to, jak wysoką ocenę ma moja firma w internecie pod względem sympatycznej atmosfery w pracy. Jestem bardzo szczęśliwy wiedząc, że nikt w mojej firmie nie zmusza się do tego, by co ranek wstawać i przychodzić pracować. Staram sie płacić tak dużo, jak tylko mogę. Ludzie muszą wiedzieć, że ich praca jest ważna i doceniana przez kadrę zarządzającą. Nie ma sensu robić z siebie zimnego i zdystansowanego dyrektora, skoro można wprowadzać swoją obecnością sympatyczną atmosferę.

Na następny rok planuję sprawić, by paczki były jeszcze większe i bardziej różnorodne. Wiem, że nie każdemu da się dogodzić, ale mimo wszystko można próbować robić tak, by jak najwięcej ludzi było zadowolonych. Staram się co roku i mam wrażenie, że wychodzi mi to coraz lepiej.