Rośnie popularność podwieszanych sufitów

 

W końcu doczekaliśmy się swojego domu na peryferiach miasta. Wprowadzamy się do niego za około niecały miesiąc, na ten moment, bowiem, trwają prace wykończeniowe. Urządzamy poszczególne pomieszczenia, wspierając się radami profesjonalnych projektantów wnętrz. Chodziło nam bowiem o takie dopracowanie przestrzeni, żeby była ona zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna wizualnie. 

Sufit z gwiazdami w sypialni

sufity z nadrukiem w mieszkaniuZaplanowanie tego, jak mają wyglądać wnętrza własnego domu, wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Tym bardziej, jak wprowadzać się będzie do niego cała rodzina i każdy ma swoją własną koncepcję. Żeby umiejętnie pogodzić wszystkich członków naszej rodziny, zatrudniliśmy projektanta wnętrz, który pomógł nam zaplanować wszystkie aranżacje. Chcieliśmy zawrzeć we wnętrzach kilka oryginalnych elementów. Zawsze podobały nam się, na przykład, sufity z nadrukiem w mieszkaniu, przedstawiające jakiś fragment nieba. Takie sufity to nic innego, jak nadrukowane zdjęcie na specjalną folię, którą naciąga się na suficie. Postanowiliśmy, że będziemy mieli taki sufit w sypialni. Przedstawia on gwieździste niebo. Samo założenie sufitu nie trwa długo i można je wykonać samem, ale żeby nie tracić czasu i energii, zatrudniliśmy do tego fachowców. Efekt okazał się niesamowity i wart był zainwestowanych w projekt pieniędzy. Po podwieszane sufity na ten moment nie należą do najtańszych sposobów na dekorowanie wnętrza. Ale, jeżeli ktoś lubi nietypowe rozwiązania to naprawdę warto pokusić się o wielki obraz na suficie.

Urządzenie własnego mieszkania jest bardzo przyjemną sprawą, ale pod warunkiem, że dokładnie wiemy, jak ma ono wyglądać. My poprosiliśmy po moc projektanta wnętrz. Dzięki jego pomocy mamy teraz w sypialni przepiękny sufit z gwiazdami. Takie podwieszane sufity stają się powoli coraz popularniejsze, ze względu na swoją oryginalność.