Przyjmowanie zlecenia dotyczącego mebli aptecznych

Coraz częściej w naszym kraju ludzie proszą o meble robione na zamówienie. Według mnie jest to bardzo dobra droga do rozwoju zarówno branży stolarskiej, jak i wygody klientów. W końcu nikt nie chce mieć zbyt dużych blatów, wystających półek czy innych tego typu irytujących niedociągnięć.

Do mebli aptecznych na zamówienie podchodziliśmy poważnie

meble apteczneOstatnio zamówienie składał u mnie jeden ze znanych w mieście aptekarzy. Chciał on zamówić u nas meble tworzone pod konkretne zamówienie w taki sposób, by wszystko było idealnie zgrane oraz zrobione z wdziękiem i elegancją. Ponieważ w tym właśnie specjalizowała się nasza firma, bylem przekonany, że uda nam się spełnić jego wysokie wymagania. Na drugi dzień pojechałem do jego apteki na kolejne rozmowy oraz zrobienie pomiarów. Wiedzieliśmy, że meble apteczne to nie byle co – musiały one być dopięte na ostatni guzik. Robienie pomiarów zajęło mi nieco więcej czasu niż zwykle, ale musiałem mieć stu procentową pewność, że wszystko zostało zrobione tak jak powinno być. Wówczas mogłem wejść do jego gabinetu i porozmawiać o jego wizji dotyczącej mebli aptecznych. Na szczęście okazało się, że ma on dokładnie taką samą wizję jak my, z drobnymi jedynie poprawkami. Wszystko czego od nas oczekiwał było w pełni do zrobienia. Faktem jest, że nie było to zadanie proste, ale w naszej firmie nie baliśmy się wyzwań. Zamówione przez niego meble apteczne były do odbioru na długo przed wyznaczonym przez nas terminem. Nasz klient był bardzo zadowolony z efektu naszej pracy.

Zajmowaliśmy się również wyniesieniem starych mebli oraz wstawieniem nowych. Z zadowoleniem zauważyliśmy, że wszystko pasuje dosłownie idealnie. Lubiliśmy dobrze wykonywać swoją pracę – dawało nam to zawsze dodatkową motywację do dalszych starań.