Pracuję przy budowie hali magazynowej

 

W naszej firmie jest dużo pracowników. Ja pracuję w bardzo zgranym zespole i dogadujemy się na prawdę świetnie. Szef to widzi i często proponuje nam dodatkową robotę, ponieważ wie, że na pewno sprawnie nam wszystko pójdzie. Każdy jest świetnym pracownikiem.

Za budowę hali magazynowej dostaliśmy spore wynagrodzenie

budowa hali magazynowejOd znajomego z innego zespołu dowiedziałem się, że jest nowe zlecenie i ma się odbyć budowa hali magazynowej u jednego z kontrahentów. Szef jeszcze nie wybrał ekipy, ale mieliśmy z chłopakami nadzieję, że pojedziemy na tę robotę. Można tam nieźle zarobić a kasa była mi teraz potrzebna. Kiedy w końcu szef zwołał zebranie to czekaliśmy z niecierpliwością aż poinformuje jaki zespół pojedzie na to zlecenie. Dla nas budowa hali magazynowej była ogromną szansą na porządny zarobek i ucieszyłem się jak właśnie nas wytypował. Często tak robi, ale teraz sprawa była na prawdę poważna. Następnego dnia z samego rana ruszyliśmy do klienta. Zabraliśmy wszystkie niezbędne materiały do pracy. Rozliczać będziemy się na sam koniec i nie mamy płacone za godzinę. Staraliśmy się pracować bardzo szybko i dokładnie. Szef był z nas zadowolony i powtarzał kontrahentowi, że wydelegował swoich najlepszych ludzi do budowy tej hali magazynowej. Kontrahent także był zadowolony z efektów naszej pracy o czym cały czas mówił. Na koniec jeszcze była kontrola i jak wszystko zostało zaakceptowane to dostaliśmy pieniądze za wykonaną pracę. Tyle to jeszcze nigdy nie udało mi się zarobić. Byłem pod wrażeniem.

Pracuję nadal w tej firmie, ponieważ praca ta bardzo mi odpowiada. Często dostajemy poważniejsze zlecenia, ponieważ radzimy sobie najlepiej ze wszystkich. Szef jest zadowolony i nawet planuje dać nam jakieś podwyżki na początku przyszłego roku.