Poszukiwania świec zapachowych

Zbliżał się okres świąt Bożego Narodzenia. Chciałam zrobić w związku z tym dekoracje do mieszkania. Zależało mi na tym, aby poczuć magię świąt, ale nie chciałam kupować gotowych dekoracji w marketach. Miałam już zakupione prawie wszystko, co było mi do tego potrzebne. Pozostało mi tylko dokupienie świec, które będę używać do wieńców adwentowych oraz dekoracji na stół wigilijny.

Wybrałam świece zapachowe z drewnianym knotem

świeca zapachowa z drewnianym knotemWybrałam się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego. Wiedziałam, że z pewnością znajdę tam duży wybór świec, które mnie interesują. Powiedziałam sprzedawczyni czego potrzebuję, a ona od razu doradziła mi konkretny rodzaj świec zapachowych. Muszę przyznać, że bardzo mi się on podobał, dlatego nie wahałam się długo przez zakupem. Była to świeca zapachowa z drewnianym knotem. Drewniany knot gwarantował, że świeca będzie się równo i powoli palić. Był również ekologiczny i bezpieczny. W sklepie były dostępne świece o różnych wariantach zapachowych. Ja zdecydowałam się na kupno świec o owocowych oraz kwiatowych aromatach. Ich zapach był delikatny, ale bez problemu wyczuwalny po zapaleniu świecy już do pierwszych minut. Sprzedawczyni doradziła mi także kupno świec zapachowych w szklanych, ozdobnych słoiczkach. Muszę przyznać, że naprawdę ładnie się one prezentowały i były eleganckie. W sam raz na wigilijny stół bądź inne uroczystości.

Ponieważ świeczki te były bardzo tanie, kosztowały zaledwie kilka złotych za sztukę, od razu zdecydowałam się na zakup większej ilości. Byłam z nich bardzo zadowolona. Faktycznie tak jak zapewniała mnie sprzedawczyni paliły się one wolne i równomiernie. Świetnie pasowały do bożonarodzeniowych dekoracji świątecznych. Dawały dużo ciepła i sprawiały, że w pomieszczeniu było naprawdę przytulnie.