Poszukiwane formy do odlewów aniołów z gipsu

Jako mama trójki dzieci nauczyłam się, że cierpliwość w macierzyństwie to jedna z ważniejszych cech. Niezliczone razy moje dzieci o godzinie dwudziestej przypominały sobie, że potrzebują na jutro brystol czy farby. Pamiętam, jak mąż szukał nocnych hipermarketów, żeby gdzieś kupić artykuły biurowe.

Najtańsze foremki aniołków do odlewów gipsowych

formy aniołów do odlewów gipsowychTeraz żeby być przygotowana na wszystko, to zawsze w szafie mamy zapas bloków, mazaków, bibuł. I od tamtej pory na szczęście przez dłuższy czas z zapominalstwem naszych dzieci był spokój. Aż do ostatniego tygodnia, kiedy to syn, który chodzi do trzeciej klasy szkoły podstawowej, poinformował mnie w piątek, że na poniedziałek mają zrobić figurki z gipsu. Z początku myślałam, że coś przekręcił, bo najczęściej manualne rzeczy dzieci robiły na zajęciach. Niestety po upewnieniu się u innej z mam okazało się, że faktycznie mają w domu zrobić rzeźby. Byłam przerażona, bo skąd teraz wezmę jakąś formę. Mieszkamy w mieście, ale niestety nie ma u nas sklepów plastycznych. Jedynym pomysłem było znalezienie czegoś w internecie. Po znalezieniu kilku sklepów oferujących formy, wszędzie okazywało się, że przesyłka zajmuje pięć dni roboczych, a my potrzebowaliśmy tak naprawdę na już. Tylko na jednej stronie znalazłam piękne formy aniołów do odlewów gipsowych. Uznałam,że aniołek będzie idealną figurką dla dziesięciolatka, który akurat przygotowuje się do Pierwszej Komunii.

Sprzedawca zapewniał wysyłkę natychmiastową, więc nie zastanawiając się długo złożyłam zamówienie. Nie ukrywam, że denerwowałam się cały dzień, bo zupełnie nie miałam alternatywy, co zrobimy jeśli przesyłka nie dotrze. Moje obawy okazały się niepotrzebne, bo aniołek dotarł już na drugi dzień, a my od razu zabraliśmy się do pracy.