Polecane wybielanie zębów

 

Nasze zęby każdego dnia są narażone na działanie kwasów, bakterii i cukrów, które skutecznie uszkadzają szkliwo. Żeby je chronić, trzeba systematycznie myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie po dwie minuty i odwiedzać gabinet stomatologa.

Czy wybielenie zębów jest bezpieczne?

wybielanie zębów wolaWidząc  znane osoby w telewizji, przeważnie zazdrościmy im prostych i białych zębów, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że nie jest to zasługą genetyki czy natury, ale wielu zabiegów stomatologicznych. Dzisiejsze technologie stosowane w gabinetach stomatologicznych są bardzo bezpieczne i ukierunkowane na różne problemy związane z zębami czy dziąsłami. Poza borowaniem zębów, najpopularniejszym zabiegiem stomatologicznym jest wybielanie zębów Wola jest dzielnicą Warszawy, w której znajdziemy kilka prywatnych gabinetów stomatologicznych, specjalizujących się w tym zabiegu. Powszechnie jest stosowanych kilka metod wybielających, z których można skorzystać w gabinecie. Przeważnie jest to piaskowanie, które daje doskonałe rezultaty, pod warunkiem, że będzie regularnie wykonywane. Dla podtrzymania efektu wybielania zębów, stomatolodzy radzą stosować specjalne pasty wybielające, które również pielęgnują i chronią szkliwo przed uszkodzeniami. Jednakże trzeba pamiętać, że zanim wykonamy zabieg wybielania zębów, to najpierw musimy wyleczyć wszystkie stany zapalne i uzupełnimy ubytki. Wybielanie zębów zajmuje nie więcej niż popularne borowanie zębów, także w kilka chwil może uzyskać piękny i biały uśmiech.

Z usługi wybielania zębów korzysta bardzo wielu pacjentów, ponieważ to często jedyny sposób na przywrócenie im naturalnej bieli. Nie warto ryzykować z niesprawdzonymi sposobami na wybielanie, gdyż można sobie łatwo zniszczyć zęby, które staną się nadwrażliwe.