Podróżnik i obozy językowe

obozy językowe

Mieszkam w Anglii od urodzenia. Moim językiem ojczystym jest język angielski. Znam także poza tym dwa języki. Arabski i norweski. Jestem podróżnikiem i od szesnastego roku życia odwiedziłem już czternaście krajów.

Obozy językowe dla studentów

obozy językoweUważam, że podróżowanie kształci i rozwija i jeżeli nie wiesz co masz robić w życiu, zacznij podróżować, a to pozwoli Ci otworzyć umysł na to czego do tej pory nie zauważałeś. Wykładam angielski w Anglii, to moja praca od roku, ale bardzo często zmieniam pracę właśnie ze względu na podróże. W dużej mierze żyję na tłumaczeniach przysięgłych, które wykonuję zdalnie w podróży. Przez te wszystkie lata straciłbym wiele godzin w samolotach, pociągach i autobusach, a tak nie tracę tego czasu tylko właśnie w podróży pracuję. Angielski w Londynie spowodował moją biegłość.Jestem bardzo wytrzymałym człowiekiem i tak na prawdę nie muszę odpoczywać, Wystarczy mi jeden dzień w tygodniu, w którym się całkowicie regeneruje. Zazwyczaj wtedy pływam, śpię, czytam gazety, słucham muzyki. Jestem z dala od ludzi i staram się od nich trzymać z daleka na tyle długo, aż poczuję, że jestem zregenerowany i, że mogę iść dalej. W zeszłym roku organizowałem obozy językowe dla studentów. To było bardzo ciekawe doświadczenie, którego nie zapomnę i uważam, że powinienem częściej myśleć żeby do tego wrócić Takie wyjazdy językowe są niezwykle zabawne i ciekawe, a to daje mi dużo energii, którą mogę potem użytkować kiedy zostaję sam. Wykładałem także francuski we Francji, ale ostatnimi czasy większość osób obawia się wyjazdów w tamte rejony dlatego póki co skończyłem z organizacją tego z powodu braku chętnych. Wydaje mi się, że ja do końca życia będę podróżował. Życie jest podróżą i tak zamierzam je przebyć Moim zdaniem nie ważny jest cel, ważna jest droga, ważna jest właśnie ta podróż.

Co z niej wyniesiesz, co z tego będziesz miał, co poznasz, czego się będziesz bał, czy opanujesz strach w ekstremalnych warunkach. Co spowoduje, że będziesz miał ochotę się poddać, a co wpłynie na Ciebie na tyle dobrze, że będziesz miał moc dzielić się swoją energią z innymi.  Polecam obozy językowe – lingwista.com.pl.