Plac zabaw we własnym ogródku

Jakiś czas temu wprowadziłam się razem ze swoją rodziną – mężem, dwoma synami i córką do nowego domu. Ciężko pracowaliśmy z mężem na to by móc wybudować dom i urządzić go od początku do końca tak jak sobie to wymarzyliśmy. Kiedy powstawał projekt naszego domu wiedzieliśmy, że chcemy by na tyle ogródka stanął duży plac zabaw dla naszych dzieci.

Wybraliśmy duży plac zabaw dla naszych dzieci

producent placów zabawZnalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się sprzedażą odpowiedniego sprzętu i późniejszym jego montażem nie było takie łatwe, ponieważ mieszkamy w bardzo małej miejscowości oddalonej od dużego miasta o całkiem sporo kilometrów. Sprowadzenie fachowców z bardzo daleka było dla nas za drogie. Na szczęście przy pomocy Internetu udało się znaleźć firmę wartą uwagi. Firma, którą wybraliśmy miała naprawdę spory asortyment. co więcej, ucieszyłam się bo producent placów zabaw zaproponował nam naprawdę całkiem przyzwoitą cenę jak za tak duży obiekt, na który się wspólnie z mężem zdecydowaliśmy. Wybraliśmy projekt placu z dwoma dużymi zjeżdżalniami. Każda z nich miała prawie 3 metry. Oprócz zjeżdżalni na placu zabaw znajdują się też dwa domki połączone ze sobą fajnym mostem, który nie jest wcale taki łatwy do pokonania, mała karuzela i dwa bujane koniki. Nie mogło też zabraknąć wielkiej trampoliny, którą nasze dzieci po prostu uwielbiają i chyba nie ma dni żeby z niej nie korzystały.

Dzieciom plac zabaw podoba się bardzo i jest to dla mnie i mojego męża najważniejsze. Zajmuje on bardzo dużo miejsca w naszym ogródku ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Mi wystarczy mały kawałek ogródka by móc zasadzić tam kwiaty i miejsce na meble ogrodowe, na których mogę odpoczywać z książką w ręku. Plac jest drewniany ale miejscami ma kolorowe dodatki przez co wygląda naprawdę uroczo.