Otwieranie sejfów wymaga ręki mistrza

otwieranie sejfów

Posiadam samochód od roku i nie wyobrażam sobie jeżdżenia znowu komunikacją miejską, mam wygodny duży garaż, w którym mogę trochę pogrzebać przy samochodzie. Po powrocie z pracy, chciałem wstawić auto do garażu, ale nie mogłem go otworzyć, nie zamierzałem szarpać się z nim, więc zadzwoniłem do ślusarza, który wykonywał awaryjne otwieranie zamków, po 20 minutach ślusarz był na miejscu.

Otwieranie sejfów dla ślusarza to pikuś

otwieranie sejfówFachowiec znał się dobrze na budowie takich mechanizmów, dlatego szybko i sprawnie wykonał naprawę i mogłem wjechać do garażu. Ślusarz pracował w pogotowiu ślusarskim mieszczącym się w Warszawie, więc wiedziałem, że w razie potrzeby mogę skorzystać z jego usług. A potrzeba pojawiła się szybciej niż myślałem, była zima i duży mróz, podczas pobytu w pracy samochód parkowałem na chodniku, po pracy chciałem otworzyć drzwi pilotem, ale one ani drgnęły, było bardzo zimo, więc pomyślałem, że zamarzł zamek i zadzwoniłem po ślusarza wiedząc, że awaryjne otwieranie samochodu też należy do jego usług. Okazało się, że był to prawdziwy specjalista i najpierw odmroził zamek a później go otworzył, zamek pozostał nienaruszony. Gdy sąsiadka nie mogła otworzyć drzwi od mieszkania zaproponowałem, aby zadzwoniła na pogotowie ślusarskie, które awaryjne otwieranie drzwi zna od podszewki, byłem pewien, że jej problem będzie skutecznie rozwiązany. Sąsiadka zadzwoniła i dziwiła się, że nie wymagali podania nazwy zamka, poinformowano ją, że posiadają osprzęt do zamków wszystkich firm. Ślusarz poradził sobie doskonale i po 15 minutach zamek przestał się zacinać a sąsiadka mogła wejść do swojego mieszkania. Mieliśmy z żoną trochę cennej biżuterii i postanowiłem zamontować w domu sejf, jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Pewnego dnia chciałem wyjąć złote spinki do mankietów i próbowałem go otworzyć, niestety zamek zablokował się i nie mogłem sobie z nim poradzić. Jak zwykle zadzwoniłem do sprawdzonej firmy w Warszawie, ślusarz, który przyjechał na zlecenie, zapewniał mnie o zachowaniu pełnej dyskrecji. Otwieranie sejfów warszawa dla ślusarza to łatwe zadanie.

Okazało się, że otwieranie sejfów to dla specjalisty mały pikuś, naprawił mechanizm i wszystko działało bez zarzutów. Wiedziałem już, że zarówno otwieranie sejfów jak i otwieranie samochodów uczyniło ze ślusarza mistrza. Wykwalifikowani pracownicy są chlubą dla pracodawcy i wsparciem dla osób potrzebujących pomocy.