Oświetlenie LED w ciekawej formie

 

Zdarza się, że nawet najlepiej udekorowanemu mieszkaniu brakuje jakiegoś szczegółu, który wiele zmienia w wyglądzie. Na szczęście są uniwersalne dekoracje, które można wpasować dosłownie wszędzie, do każdego typu mieszkań i pokojów. Przykładem są lampki lub diody LED. A gdzie najlepiej umiejscowić diody? Chciałbym przedstawić moje pomysły, na to, by dodać pomieszczeniu charakteru w ciekawy sposób. W przypadku tego dodatku można pozwolić sobie na dużą dozę fantazji. 

Tanie i ciekawe oświetlenie LED

taśmy led kupione u producentaŚwiatło to niesamowita dekoracja każdego rodzaju mieszkań i domów. Można je wykorzystać w przypadku aranżacji nowoczesnych, industrialnych, ale także klasycznych. Gdzie je umieścić i jakie kupić? Najlepszą są taśmy LED kupione u producenta, zez względu na ich niską cenę. Pomysłów na umieszczenie jest wiele. Pierwszym pomysłem jest schowanie taśmy za meblami, tak, aby światło rozchodziło się zza mebli, sprawiając bardzo ciekawe wrażenie. Jeżeli meble stoją w taki sposób, że między podłogą a szafą jest kilka centymetrów przestrzeni, to można wsunąć taśmy z diodami pod nie. Światło będzie się rozchodzić na podłodze, a w przypadku błyszczących posadzek powstanie intrygująca poświata. Jeszcze jednym dobrym patentem jest przyklejanie taśm ledowych za zdjęciami w ramkach. Dobrze dopasowany do ściany kolor światła upiększy fotografie. Poza tym zostaną one uwydatnione, dlatego goście chętniej będą na nie patrzeć. Ostatnim ze sposobów, które mogę zaproponować jest umieszczenie taśm za karniszem. Włączenie świateł wieczorem, przy zasłoniętych oknach ta efekt przytłumionego, rozproszonego światła. Będzie stwarzać to bardzo intymny oraz urokliwy klimat.

Możliwości jest wiele. Zachęcam do samodzielnego adaptowania wnętrza z użyciem ciekawych efektów świetlnych. Można dzięki temu bardzo rozwinąć swoją wyobraźnię, a wygląd mieszkania dużo na tym zyska Diody LED to bardzo dobry materiał do eksperymentowania, ponieważ ewentualny demontaż nie jest problematyczny. Wystarczy odkleić tasiemkę, która przytrzymuje oświetlenie. Nie ma wiercenia, brudu ani innych problemów. Jest to bardzo bezproblemowa i wygodna ozdoba.