Okna z Bydgoszczy

Przeprowadzając się do mojego pierwszego własnego mieszkania zdawałam sobie sprawę z tego, że wymaga ono remontu. Nie kupiłam mieszkania w jakimś nowym bloku, tylko postanowiłam na odkupienie mieszkania od kogoś. Takie mieszkania są o wiele tańsze niż kupno nowego, a po wyremontowaniu mogą wyglądać po prostu niesamowicie. Tak jak moje mieszkanie teraz.

Okna PCV w mieszkaniu zamontowała mi bydgoska firma

okna pcv z bydgoszczyPierwszą rzeczą, którą musiałam zrobić w moim mieszkaniu to wymiana starych okien oraz drzwi, które były w naprawdę nieciekawym stanie. W moim mieście nie znalazłam żadnej dobrej firmy, która mogłaby zamontować u mnie w mieszkaniu okna. Dlatego też chociaż nie mieszkam w tym mieście to zamówiłam okna PCV z Bydgoszczy, ponieważ znalazłam tam najkorzystniejszą ofertę. Mieszam dwadzieścia kilometrów od tego miasta więc właściwie nie było żadnych problemów z dojazdem firmy. Nawet nie musiałam im zapłacić dodatkowo za dojazd do mojego mniejszego miasta, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Z tego co mówili fachowcy moje okna są wykonane z bardzo dobrego PCV i mimo, że mają bardzo duże szyby to izolacja termiczna jest bardzo dobra. Dzięki temu możliwy jest dobry przepływ powietrza, a jednocześnie w czasie zimy ciepło nie ucieka z domu, a zimno nie dostaje się do środka. Oczywiście okna, standardowo otwiera się albo lekko je uchylając albo można też je otworzyć na oścież. 

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, która wymieniła okna w moim mieszkaniu. Wyglądają one bardzo dobrze i rzeczywiście utrzymują ciepło w domu. Okna otwierają się łatwo. Szczególnie okno balkonowe mi się podoba, bo jest bardzo duże. Ogólnie, całe moje mieszkanie jest piękne i remont zdecydowanie się udał. Nie wydałam na nie aż tak dużo pieniędzy, a mieszkanie wygląda jak nowe.