Okładki gazet i podrasowanie zdjęcia USG

usg

Okładki gazet są zawsze piękne i wypracowane. Nie ma w nich miejsca na jakieś błędy czy niedociągnięcia. Widzimy na nich piękne kobiety i przystojnych mężczyzn. Zawsze mają nieskazitelną cerę i idealnie wyrzeźbione ciało. Czy to co widzimy, jest jednak prawdą? Od zawsze zazdrościmy pięknym celebrytom.

Wynik badania usg musi wyglądać najlepiej

usgSą oni ikonami mody, wyznacznikami nowych trentów. Czasem zbyt ślepo za nimi podążamy, nie zauważając, że oni są takimi samymi ludźmi jak my. Dlatego nie warto wierzyć w okładki czasopism. Owszem wiele z tych modelek i modeli to prawdziwe piękności. Zawsze jednak coś jest poprawione i dopieszczone. Nawet jeśli jest to kolor szminki na ustach czy oczu. Nikt bowiem nie jest idealny. Niektórzy mają botoks czy inne zabiegi, które oferuje nam medycyna estetyczna. My widzimy tylko ich efekty. Wiadomo, że brzydcy ludzie się nie sprzedają. Ludzie nie chcą oglądać brzydali, lecz piękności. Czasem bulwersujmy się, czemu po prostu nie dadzą jakiejś zwykłej osoby na okładkę ? Jednak z punktu widzenia prasy wynika, że nikt by tak naprawdę takiej nie chciał. Nawet zwykłe pomocne badanie usg wykonywane w Bydgoszczy i wynik takiego badania usg dziecka czy zdjęcie domu, musi być odpowiednio podrasowane. Niby się z tym nie zgadzamy, a jednak tego właśnie oczekujemy.

Świat jest niestety pełen absurdów. W mieście takim jak Bydgoszcz, Kraków czy Warszawa, co chwilę spotykamy modne i wytapetowane nastolatki. Wszyscy chcemy wyglądać jak z okładki żurnala. Jednak naturalnie, praktycznie nikt tak nie wygląda, nawet ludzie, którzy na takiej okładce się znaleźli.