Nowe rowery do długich podróży

 

tom: 0cm; text-align: justify;”>Od kiedy pamiętam uwielbiam spędzać aktywnie czas. Uwielbiam wszystkie rodzaje sportów, które można uprawiać na dworze. Szczególnie upodobałem sobie podróże rowerowe. Razem z moją dziewczyną uwielbiamy jeździć rowerem po trasach krajobrazowych. W związku z naszą wspólną pasją ostatnimi czasy postanowiliśmy zmodernizować nasze rowery. Na początku oddałem nasze jednoślady do mechanika, który miał je przygotować do kolejnego sezonu.

tom: 0cm; text-align: justify;”>Zdecydowaliśmy się na dwa rowery krossa

tom: 0cm; text-align: justify;”>kross trans 4.0Niestety po wstępnych oględzinach okazało się, że nasze rowery są już bardzo zużyte. Żeby przywrócić je do pełnej sprawności należało wymienić sporo części, których koszt zdecydowanie przekraczał ich wartość. Oczywiście mieliśmy pewną wartość sentymentalną do tego sprzętu jednakże postanowiliśmy nie inwestować więcej w stary sprzęt. Mechanik polecił nam pewien niezawodny model, który jego zdaniem posłuży nam przez długie lata. Model ten to towy-polysk-5904993362921.html”>kross trans 4.0. Jest to rower zaprojektowany specjalnie do pokonywania dłuższych tras oraz wytężonej eksploatacji. Podzespoły, z których został wykonany gwarantują długotrwała eksploatację co jest dla nas szczególnie ważne. Mechanik uczulił nas również żebyśmy w razie zakupu nowych rowerów regularnie je serwisowali. Jest to szczególnie ważne jeśli chcemy zachować niezawodność na sprzętu na wysokim poziomie. Dla nas jest to kwestia priorytetowa. Na naszych jednośladach rocznie robimy sporo kilometrów co jest dużym obciążeniem dla sprzętu.

tom: 0cm; text-align: justify;”> Po zapewnieniach mechanika co do wytrzymałości rowerów marki kross zdecydowaliśmy się na zakup. Następnego dnia wybraliśmy się do zaufanego sklepu rowerowego, w którym dostaliśmy bardzo atrakcyjną cenę. W sklepie tym od kiedy pamiętam robimy wszelkie zakupy związane z rowerami. Dzięki temu na karcie stałego klienta wypracowaliśmy całkiem pokaźne rabaty.