Niedrogi wynajem aut

W całym kraju zarejestrowanych jest kilka tysięcy wypożyczalni samochodowych, które kierują swoją ofertę do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Przeważnie zlokalizowane są one w centrach, na obrzeżach miast i blisko lotnisk.

Jakie auto można wynająć?

gdańsk lotnisko wynajem samochodów osobowychŻyjemy w czasach, kiedy większość gospodarstw domowych posiada przynajmniej jeden samochód, zatem mogłoby się wydawać, że działalność wypożyczalni jest zbędna. Jednak nic bardziej mylnego. Z usług wypożyczalni samochodowych korzystają kierowcy, którym ich własne pojazdy się zepsuły i zostały oddane do mechanika, ale także Ci, którzy posiadają prawo jazdy, ale nie mają swojego pojazdu. W dobie szalejących cen paliwa i ciągłych podwyżek podatków, wynajęcie samochodu w razie konieczności okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkamy w mieście to na jeden dzień, choć taka oferta będzie najdroższa, w porównaniu z długoterminowym wynajmem. Jeżeli chodzi o wybór samochodów, to przeważnie są to auta miejskie o niewielkich gabarytach i małych silnikach, rodzinne z przestronnym wnętrzem, sportowe o mocnym silniku czy terenowe z napędem na cztery koła. Każdy z nich ma klimatyzację, wspomaganie kierownicy czy automatyczne szyby.

Co najważniejsze – wszystkie oferowane przez wypożyczalnię samochody, mają na bieżąco wykonywane przeglądy techniczne oraz mają opłacone ubezpieczenia AC i OC. Są to pojazdy bezawaryjne, sprawne i stosunkowo nowo z niewielkim przebiegiem.