Najpopularniejsze rozmiary kopert pęcherzykowych

Produkt jakim jest koperta pęcherzykowa jest w większości przypadków używana i stosowana przy wysyłce delikatnych rzeczy. Jeżeli chcemy mieć pewność, że nasza przesyłka dotrze do adresata nienaruszona musi być zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Właśnie dlatego decydujemy się na taki produkt.

Niezastąpione koperty pęcherzykowe

koperty pęcherzykoweKoperty pęcherzykowe nie pękną w transporcie dzięki mocnym zgrzewom, a dodatkowo wyposażona w mocny klej zabezpieczy przesyłkę przed przypadkowym otwarciem. Taka forma zamknięcia również wpływa mocno na komfort sklejania kopertę. W poszukiwaniu odpowiedniego produktu możemy wybierać spośród bardzo wielu rozmiarów, kolorów. Niejednokrotnie producenci wyposażenia taką folię w kod kreskowy, który ułatwi nam magazynowanie. Zastosowanie takiego rozwiązania jak koperta pęcherzykowa daje nam pewność, że nasza przesyłka lub towar będzie zabezpieczony przed uderzeniem pod warunkiem, że nie umieścimy w takiej kopercie przesyłki z ostrymi końcami. Łatwość użytkowania oraz w większości przypadków atrakcyjna cena sprawia, że bardzo często sięgamy po tego typu rozwiązania zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Koperta pęcherzykowa jest produktem wyposażonym w trwały i mocny klej na pasku samoprzylepnym, który ułatwia proces pakowania oraz uniemożliwia otwarcie koperty przez osoby nieupoważnione.

Sama folia bąbelkowa zastosowana w tego typu kopertach świetnie tłumi wszelkie uderzenia i drgania przez co w bardzo efektywny sposób chroni nasz towar. Dzięki temu mamy pewność, że wysyłka naszego towaru przebiegnie w sposób kontrolowany i bezpieczny. Bardzo wielu polskich producentów posiada w ofercie koperty bąbelkowe pakowane po 50, 100 lub 200 sztuk dzięki czemu każdy klient może zaopatrzyć się w odpowiednią ilości przy jednym zamówieniu.