Mój narzeczony chce zostać nurkiem!

tom: 0cm; text-align: justify;”>Mieszkamy w małej miejscowości, w której bezrobocie jest bardzo duże. Mój narzeczony przez kilka lat zmieniał różne firmy, co było bardzo uciążliwe. Czas, aby w końcu znalazł coś na stałe, bo tak dalej żyć się nie da. Ostatnimi czasy przeglądał w internecie różnego ogłoszenia i natrafił na ciekawą propozycję. Mógł zostać nurkiem.

tom: 0cm; text-align: justify;”>Nurek – ubranie nie bez znaczenia

tom: 0cm; text-align: justify;”>http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkcieNarzeczony, zanim mnie poznał wykonywał już wcześniej prace podwodne. Wiem iż jest to ciężka praca, ale fascynująca. W szafie znajduje się jego kombinezon oraz inne potrzebne akcesoria. Jeśli dostanie pracę, będę musiała mu je odpowiednio wyczyścić i przygotować. Wolałabym jednak, aby był do tego dużo lepiej przygotowany. Warto, aby kupił sobie nowoczesny kombinezon termoaktywny najwyższej klasy. Chcę by było mu wygodnie oraz mógł czuć się bezpiecznie. Myślę jednak, że dostanie od przyszłego pracodawcy odpowiednią odzież ochronną, pletwy, maskę i inne ważne rzeczy, o których sama nie mam pojęcia. Wiem tylko tyle, że są szyte na miarę. Nie będę ukrywać – zawód nurka jest zawodem niebezpiecznym i obciążającym organizm ludzki. Jestem ciekawa, czy mój narzeczony się dostanie do tej pracy, a jeśli tak to czy da rade. Będzie pracował w nienaturalnym środowisku. Ja sama nie podjęłabym się takiego ryzyka, jednakże pieniądze są potrzebne. Liczę, że jeśli narzeczony się dostanie to będzie odpowiednio zabezpieczony, a bezpieczeństwo gwarantuje odpowiedni sprzęt, ubranie oraz doświadczenie zawodowe! Bez tego nie może wykonywać niebezpiecznych prac przy zaporach.

tom: 0cm; text-align: justify;”>Mój narzeczony cały czas czeka na telefon od właściciela firmy. Póki co będę musiała go wspierać, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować jego kombinezon do pracy oraz płetwy i maskę. Może pójdzie potrenować nad rzeką?

tom: 0cm; text-align: justify;”>Czytaj więcej na: http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkcie