Marketingowe krówki firmowe

 

Chcesz pozostać w pamięci swojej klienteli, pozostawić miłe wspomnienie z kontaktu z Twoją firmą?Może coś słodkiego, tradycyjnego i oczywiście rozpoznawalnego –  z logo firmy?Pysznym sposobem na reklamę firmy i budowanie pozytywnego jej wizerunku na rynku mogą być spersonalizowane cukierki firmowe, na przykład tradycyjne polskie krówki, potocznie, sympatycznie zwane ciągutkami.

Coś słodkiego i przy okazji marketingowego?

krówki firmoweKrówki mogą być świetnym rozwiązaniem na nieduży, a miły gadżet dla naszych obecnych bądź potencjalnych klientów. Z logo firmy na opakowaniu, pojedynczo bądź też zbiorczo, estetycznie pakowane w woreczki, pudełka czy tytki sprawią przyjemność każdemu odbiorcy. A o klientów warto dbać. Dlaczego akurat krówki?Być może dlatego, że kojarzą się z beztroskim dzieciństwem, polską tradycją i na myśl przywodzą wspomnienia. Poza tym są wyjątkowo smaczne, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W internecie mnóstwo jest sklepów on line oferujących realizację zamówienia w zakresie firmowych krówek z naszym indywidualnym wzornictwem. Czas realizacji też jest niedługi. A przy tym często jest to oferta prawdziwej ręcznej manufaktury cukierków, w dodatku bez konserwantów. Od finansowej strony przedsiębiorstwa, krówki firmowe to niewątpliwie gadżet reklamowy służący celom prowadzonej działalności, stąd też stanowią podatkowy koszt uzyskania przychodów. Jest to duży dodatkowy księgowy atut dla firmy.

W dobie wzmożonej konkurencyjności na rynku różnych branż, każdy zdaje sobie sprawę z istoty reklamy i public relation (PR). Wydatki na reklamę wpisane są w biznesowe decyzje i strategię działania firmy. Od takich drobnych gadżetów – jak właśnie firmowe cukierki – warto rozpocząć marketingowe działania. Może zaowocuje to zyskiem?