Mama kupiła panele podłogowe do naszego mieszkania

panele podłogowe

Moja mama dostała od koleżanki katalog z nowymi produktami w super cenie. Jej koleżanka prowadzi firmę, którą zajmuje się dystrybucją paneli i różnego rodzaju drzwi na terenie całego kraju. Panele podłogowe są dobrej jakości. Cena jest przystępną.

Będziemy mieć nowe panele podłogowe

panele podłogoweKlient może płacić gotówka lub rozłożyć płatność na raty. My w domu mamy parkiety i mama już jakiś czas temu wspominała, ze czeka na remont. Tata oczywiście nie był tym zachwycony bo obawiał się, ze będzie musiał remont wykonywać sam w naszym mieszkaniu. Mama postanowiła skorzystać jednak z pomocy fachowców. W katalogu spodobały jej się podłogi drewniane. Koleżanka zaproponowała jej dodatkowy rabat i dzięki temu cena był bardzo niska. W żadnych sklepie budowlanym podłogi drewniane nie były w tak niskich cenach. Głowna siedziba sklepu znajdowała się w centrum miasta Lublin koleżanka działała w obszarze naszego miejsca zamieszkania. Chełm to piękne, nie duże miasto. Nie planujemy się nigdzie przenosić bo rodzice mają dobrą pracę a ja chodzę tu do szkoły. W katalogu były także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w różnych cenach. Mamie spodobały się drzwi metalowe bo będą pasować idealnie do naszego mieszkania. Drzwi metalowe posiadają atesty i są bezpieczne. Drzwi metalowe mają dwa porządne zamki dlatego mama się na nie zdecydowała. Mieszkamy na parterze w bloku więc takie porządne drzwi to podstawa. Tata ucieszył się, że doskonale wykonane panele podłogowe z Lublina i drzwi będą montować specjaliści. Montaż drzwi nie jest trudnym zajęciem jednak tata zupełnie się na tym nie zna.

Drzwi żeby spełniały swoja funkcję muszą być prawidłowo zamontowane. Mama jest zadowolona, ze udało jej się kupić materiały wysokiej jakości w niskiej cenie. Specjaliście mają podjechać do nas w piątek i w ciągu czterech dni zakończyć swoją pracę.