Kto w Łodzi kreatywnie zaprojektuje wnętzre?

Po kilku latach pracy i oszczędzania każdego grosza, wreszcie było mnie stać na własne mieszkanie. Nie było to jakieś wielkie lokum. Ot, zwykła kawalerka. Ale najważniejsze, że własna. Ponieważ była ona mała i ciasna, a ja miałam sporo mebli i sprzętów musiałam znaleźć jakiś sposób na to, żeby ją odpowiednio urządzić. Nie miałam pomysłu jak mam zmieścić do niej wszystkie moje sprzęty.

Wynajęłam projektanta wnętrz w Łodzi

kreatywne projektowanie wnętrz - łódźPo wielu nieudanych próbach umiejscowienia mebli tak, aby wszystko zmieściło się do mieszkania, stwierdziłam, że najlepiej będzie poprosić o pomoc fachowca. Uznałam, że przyda mi się profesjonalny projektant wnętrz. Zależało mi na kimś kompetentnym, profesjonalnym i kreatywnym, ponieważ miejsca do aranżacji było niewiele a moje potrzeby dość duże. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: kreatywne projektowanie wnętrz – łódź, i zaczęłam przeglądać wyniki. W ten sposób znalazłam cenionego i fachowego projektanta wnętrz z Łodzi, który miał wieloletnie doświadczenie na rynku w tej branży, oraz pozytywne rekomendacje klientów, którzy chwalili go za jego profesjonalne podejście do klienta, nietuzinkowe aranżacje wnętrz i nowoczesne pomysły. Na jego stronie internetowej zapoznałam się z jego portfolio. Muszę przyznać, że niektóre projekty były naprawdę imponujące.

Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat, a także niskimi cenami usług zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Projektant bez problemu zaaranżował to małe wnętrze tak, że zmieściły się wszystko moje sprzęty i meble, a do tego pomieszczenia mieszkania wyglądały na przestronne i widne. Byłam bardzo zadowolona z jego usług i z wnętrza, które tak kreatywnie zaprojektował.