Kryształowy żyrandol jak do pałacu

Kiedy odziedziczyliśmy z mężem pewien budynek pod miastem, który należał do zmarłej cioci, to nie byliśmy za bardzo zadowoleni. Bo to jest obciążenie, a do tego nie mieliśmy pojęcia, co takiego możemy z nim zrobić. Gdy już planowaliśmy go sprzedać, ja nagle pomyślałam, że biorąc pod uwagę umiejscowienie i przestrzeń, jaka jest w środku, to można byłoby go dostosować do nowego biznesu.

Pałacowy żyrandol z kryształu

żyrandol kryształowy pałacowyZawsze chciałam prowadzić jakąś swoją działalność, a teraz nadarzyła się do tego idealna okazja. Budynek, który dostaliśmy w spadku był idealny do organizacji wesel. Miał świetne zaplecze na kuchnię, dwie duże sale, sporo toalet i piękny krajobraz dookoła. Trzeba było jednak go na nowo dostosować do tego wszystkiego Już oczami wyobraźni miałam pomysł, jak to wszystko będzie wyglądało, a w centrum widziałam przepiękny żyrandol kryształowy pałacowy pięknie się mieniący nad głowami weselników. Dokładnie tak to miało wyglądać. Mąż zajął się zbieraniem ekipy, która miała rozpocząć remont, a ja pierwsze co, to zaczęłam szukać tego żyrandola. Jako że miał to być spory element całej sali, to chciałam, żeby ekipa remontowa miała go na względzie już od samego początku. Udało mi się natrafić na absolutnie przepiękny kryształy żyrandol, który na samych zdjęciach robił wielkie wrażenie, więc i na żywo musiał wyglądać jeszcze lepiej. To było moje pierwsze zamówienie do domu weselnego.

Mąż był pod wrażeniem jak bardzo się w to zaangażowałam. I bardzo chwalił moje wybory, zaczynając od samego żyrandola. Gdy zawisł już nad naszymi głowami to wyglądało to dokładnie tak jak w mojej wyobraźni. To miał być klucz do przekonywania par młodych do organizacji wesel właśnie u nas. Liczyłam, że to będzie w końcu coś, w czym się sprawdzę.