Krem na urodziny mamy

Moja mama właśnie kończyła 50 urodziny. To było ważne wydarzenie w naszym domu, aczkolwiek problem był taki, że ja z siostrą, nie miałyśmy zbyt wiele oszczędności, bo jeszcze nie chodziłyśmy do pracy. Jednak chciałyśmy kupić jej coś fajnego. Trzeba było wybrać coś, co jej się spodoba, a będzie dość tanie.

Poszukiwania tanich kremów

Na twarzy naszej mamy pojawiały się już zmarszczki. Było ich całkiem sporo, więc pomyślałyśmy, że gdyby dostała jakiś specjalny krem, na pewno by się ucieszyła. Nie, że chcemy ją odmłodzić, bo jej nie akceptujemy, ale po prostu chcemy dobrze. Sama ostatnio mówiła, że już się starzeje, i źle się czuje jak na siebie patrzy. Więc dzięki temu, że mogłyśmy wybrać się na zakupy i kupić jakieś najlepsze tanie kremy przeciwzmarszczkowe, mogłyśmy poprawić jej humor. W końcu miałaby profesjonalny zestaw, bo już ma jakiś tam żel do mycia odmładzający. Jednak krem, to zawsze podstawa, ma bogactwa składników odżywczych, i działa cały czas, bo się go nie zmywa. Więc mama miałaby go na sobie cały czas, a on robiłby za nią całą pracę. Chodziłyśmy po sklepach, i szukałyśmy takiego kremu, który będzie jej odpowiadał. W sklepach mieli nawet specjalny podział dla poszczególnych grup wiekowych. Skorzystałyśmy z rady sprzedawczyni, bo ona ma w tym większe doświadczenie niż my. Dostałyśmy od niej mały, naturalny kremik, o bardzo silnym działaniu. Czyli właśnie to, czego oczekiwałyśmy. Będzie działał mocno, i mama będzie wyglądała jak nastolatka.

Mama gdy otrzymała krem od nas, uśmiechnęła się. Mówiła, że mogłyśmy nie tracić pieniędzy, ale wiemy, że gdybyśmy my jej nie kupiły, to by takiego nie miała. Bo sama oszczędza każdy grosz na nas. Więc zasługuje również na to, aby ktoś dobrze zadbał o nią. Oby tylko krem faktycznie działał, żeby widziała efekty.