Kominki i rury kominowe sprzedawane przez internet

Rury kominowe

Mój kolega otworzył niedawno swój własny interes. Przez kilka lat kolega pracował ze mną w jednej firmie. I już od dłuższego czasu opowiadał o tym, że on na pewno będzie miał jakiś swój interes. Oczywiście wszyscy w pracy mieliśmy świadomość tego, że w końcu nadejdzie ten dzień kiedy kolega złoży wymówienie z pracy.

Rury kominowe – różne modele i ceny

Rury kominoweJednak nikt chyba nie przypuszczał, że nastąpi to tak szybko. Pewnego dnia kolega po prostu przyszedł do pracy dał wymówienie i postanowił w trakcie tego wymówienie pójść na resztę urlopu jaka mu pozostała. Jednak po pracy zadzwonił do nas i zaprosił nad do siebie na pożegnalną imprezkę. To miło z jego strony, że postanowił się jednak pożegnać w taki sposób. Na tej imprezie rozmawiałam z nim o tym co planuje roić. A on będzie prowadził sklep internetowy, w którym będzie sprzedawał różne rzeczy do kominków. Będzie miał w asortymencie na przykład wkład kominkowy i wiele innych rzeczy. Nawet nie sądziłam, że wkładów kominowych może być tak wiele. Jest na przykład wkład kominowy kwasoodporny a także i inne. Podobno najpopularniejszy jest wkład kominowy żaroodporny właśnie. Będzie sprzedawał też dobrej jakości rury kominowe do różnego rodzaju kominków. Zdziwiłam się trochę, że kolega zna się na tego typu rzeczach. Powiedział mi, że o kominkach wie naprawdę dużo bo kiedyś jego tata sprzedawał takie właśnie rzeczy. Zresztą nie brał by się za coś o czym nie miałby zielonego pojęcia. Kolega w pracy był perfekcjonistą także nie dziwi mnie to, że zajął się kominkami skoro taka dobrze się na nich zna. Szkoda tylko, że wcześniej nie pochwalił się tym, że tak się na tym zna.

Bo ja ze swoim kominkiem miałam jeszcze nie tak dawno dość sporo problemów i może on właśnie mógłby mi coś wtedy doradzić. Jednak wtedy nie wiedziałam, że ma on takie zainteresowania.