Ile kosztuje Level 8.0?

 

Niewielu klientów się orientuje, ale Kross to polska firma, która jest na rynku od niemal trzydziestu lat. Ten czas pozwolił się firmie rozwinąć i znaleźć się na samym szczycie listy producentów, którzy są liderami polskiego rynku rowerowego. 

Górskie Levele 8.0 od Krossa

górski kross level 8.0Seria Level jest drugą obok linii Hexagon, które również produkuje Kross. Natomiast Levele są jednośladami nieco bardziej zaawansowanymi i wyposażonymi w dużo lepszy osprzęt. Ich koszt jest oczywiście odpowiednio wyższy. W przypadku omawianego modelu, czyli popularnej „ósemki”, cena oscyluje w granicach czterech tysięcy. Zatem, gdy szukamy naprawdę dobrego roweru do pięciu tysięcy złotych, Level 8.0 jest doskonałą propozycją. To rower, który z powodzeniem startuje w maratonach XTC oraz zawodach MTB. Jeżeli chodzi o ramę, zastosowano tu stop aluminium Superlite, który dzięki obróbce technicznej, charakteryzuje się optymalną sztywnością i odpornością na przeciążenia. Dobrą wiadomością jest też fakt, iż nasze nadgarstki oraz mięśnie przedramienia są odciążone przez bardzo dobrej jakości amortyzator, tłumiący drgania i wstrząsy, nawet na najbardziej wymagających trasach. Nie zapominajmy też o hydraulicznych tarczówkach. Górski Kross Level 8.0 to idealna propozycja zarówno dla średniozaawansowanych, jak i profesjonalnych cyklistów. Zakup tego roweru jest bardziej inwestycją niż wydatkiem, ponieważ, gdy chcemy wygrywać, nie uda się nam to na byle jakim sprzęcie, a Kross Level 8.0 jest skonstruowany, by zwyciężać.

Kross specjalizuje się w produkcji rowerów górskich i posiada aż dwie linie takich jednośladów. To świadczy nie tylko o popularności „górali”, ale również o tym, że Kross jest producentem, którego rowery cieszą się wśród klientów, bardzo dużą renomą.