Gra w bumper ball na wieczorze kawalerskim

W tamtym roku był ślub mój i mojego męża. Oczywiście przed tym wydarzeniem każde z nas miało swój niepowtarzalny wieczór zorganizowany przez przyjaciół. Mój mąż na co dzień bardzo lubi grać w piłkę nożną. Wiedziałam, że jego przyjaciele organizują jakiś wyjątkowy mecz.

Najlepsza atrakcja na wieczorze kawalerskim

bumper ball na imprezyNa początku pomyślałam, że jest to trochę dziwny pomysł żeby na swoim wieczorze kawalerskim grać w piłkę. Jednak jak się potem okazało nie była to taka zwykła piłka. Koledzy męża zabrali go na boisko za miastem. On niczego się nie spodziewał. Wcześniej spakowałam mu jego strój sportowy i dałam jednemu z jego przyjaciół. Także na miejscu miał się o nic nie pytać tylko przebrać. Miał cały czas zamknięte oczy. Czuł, że coś jest na niego zakładane ale nie miał pojęcia co to takiego. Okazało się, że zostały wynajęte bumper ball na imprezy właśnie. Jest to taka wariacja na temat gry w piłkę nożną. Mianowicie rzeczywiście w piłkę się gra jednak ma się na sobie wielkie dmuchane kule, które znacznie ograniczają ruchy a do tego sprawiają, że można odbijać się o różne przedmioty czy o kolegów na boisku. Mąż powiedział, że gdy tylko zdjęto mu opaskę to był w szoku. Zaczął się tak panicznie śmiać, że przez dłuższy czas nie mógł się uspokoić. Gdy zaczęli grać już wszyscy się śmieli.Była to tak świetna zabawa, że wcale nie myślał o tym żeby iść ze znajomymi do klubu tylko chciał żeby jak najdłużej grać w ten sposób. Powiedział, że znajomi przygotowali dla niego najlepszą z możliwych atrakcji.

I naprawdę fantastycznie spędzili ten czas. Zresztą jeszcze długo wszyscy wspominali ten wyjątkowy wieczór kawalerki. Teraz każdy z jego przyjaciół chce mieć taką samą atrakcję jak miał on. Oczywiście potem poszli też do klubu jednak najważniejsza była ta gra.