Gdzie w Krakowie wykonam echo serca?

Moja córeczka od urodzenia miała problemy z sercem. Ostatnio, kiedy skończyła pół roku, kardiolog powiedział mi, że powinnam wykonać u niej kontrolne echo serca. Do tej pory jeszcze nigdy nie musiała mieć ona wykonywana tego badania, dlatego z początku nie wiedziałam, gdzie można je wykonać. Na szczęście ten problem udało mi się szybko rozwiązać.

Dostałam skierowanie na zrobienie echa serca

echo serca krakówZależało mi na tym, aby wykonać szczegółowe i dokładne echo serca Kraków to na szczęście duża miejscowość, dlatego okazało się, że w okolicy mojego miejsca zamieszkania można zrobić takie badanie w kilku gabinetach. Wybrałam gabinet, który miał najkrótszy czas oczekiwania. Już tydzień później wybrałam się z dzieckiem na badanie. Echo serca wykonuje się w tak zwanej ciemni. Takie badanie jest bardzo szczegółowe i pomaga wykluczyć lub potwierdzić wiele chorób. Można dzięki niemu sprawdzić przepływ krwi przez komory i przedsionki serca, a także zmierzyć puls i inne parametry. Bardzo ważne jest to, aby badanie to było wykonane powoli i rzetelnie, ponieważ nie wszystkie anomalie są widoczne na pierwszy rzut oka. Byłam bardzo zadowolona z badania wykonanego w klinice, do której się udałam. Przede wszystkim posiadali tam specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, a także wykwalifikowaną kadrę lekarzy i pielęgniarek, które zajęły się moim dzieckiem.

Dodatkowym atutem było to, że mogłam od ręki dostać wyniki badań i od razu udać się z nimi do lekarza prowadzącego moją córeczkę. Muszę przyznać, że nawet on był bardzo zadowolony ze szczegółowego opisu badania oraz jakości zdjęć ultrasonograficznych, które były dołączone do wyniku badania. Dzięki temu mógł on z łatwością postawić odpowiednią diagnozę mojemu dziecku, wdrożyć leczenie i dobrać jej odpowiednie leki.