Gdański wieczór panieński

Wspólnie z grupą czterech dziewczyn, jesteśmy zżyte już od czasów studiów. Studiowałyśmy ten sam kierunek, dlatego też niejednokrotnie byłyśmy dla siebie wsparciem. Wiele też przeszłyśmy. Dlatego też kiedy jedna z nas miała wziąć ślub, wiedziałyśmy, że będzie to dla nas wielkie święto. Postanowiłyśmy jednak zorganizować jej wieczór panieński, tak by zapamiętała go do końca życia.

Organizacja wieczoru panieńskiego w Gdańsku

panieński gdańskIdąc na studia do Gdańska, czułam w kościach, że rozpoczyna się nowy, cudowny rozdział w moim młodym życiu. I się nie myliłam. To właśnie na studiach poznałam cudownych ludzi. Poznałam też swoje przyjaciółki, na dobre i na złe. Bardzo wiele razem przeszłyśmy, zarówno tych dobrych, jak i złych chwil. Byłyśmy dla siebie bezustannie wsparciem. Dlatego też, mimo że od czasu studiów upłynęło kilka lat, dalej jesteśmy zgraną ekipą. W związku z tym, kiedy dowiedziałyśmy się, że jedna z nas niebawem wyjdzie za mąż, postanowiłyśmy zorganizować jej wieczór panieński Gdańsk to miasto, które jest dla nas wyjątkowe. To tam studiowałyśmy, i tam też się poznałyśmy i zaprzyjaźniłyśmy. Dlatego wspólnie z dziewczynami przystąpiłyśmy do organizacji panieńskiego właśnie w tym mieście. Wobec tego wynajęłyśmy pokój w fajnym hotelu ze spa, po to, by spędzić ten wieczór nieco na szaleństwie, a nieco na relaksie. Miałyśmy nadzieję, że ta niespodzianka przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej.

Teraz kiedy jest już po wieczorze panieńskim, często z przyjaciółkami sięgamy do niego pamięcią. Wspominamy, jak dobrze bawiłyśmy się w Gdańsku. Naszej pamięci nie umyka także zaskoczenie na twarzy naszej przyjaciółki, dla której ten wieczór organizowałyśmy. Można powiedzieć, że niespodzianka udała się w pełni. Nie pozostało nam nic innego, jak czekać na organizację kolejnego tego typu wieczoru!