Firma z ogrodzeniami i usługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Moja firma, w której pracuję działa na rynku od dziesięciu lat. Ja pracuje w niej od czterech. Pracuję jako kadrowa i jestem w trakcie poszukiwania specjalisty ślusarza i spawacza. Poprzedni pracownicy zwolnili się i wyjeżdżają za granicę.

Usługi spawalnicze i poszukiwanie nowego pracownika

usługi spawalnicze

Nasza firma znajduje się w miejscowości Warszawa. Jest to duża firma, która bardzo dba o swoich specjalistów. Wiemy jak ciężko jest na rynku o pracowników, którzy mają dobrą wiedzę, doświadczenie a także o pracowników, którzy angażują się w wykonywaną pracę.  Specjaliści znaleźli lepszą ofertę i nie mogliśmy ich na siłę zatrzymać, do końca tygodnia są w firmie ale ja muszę pilnie kogoś znaleźć oczywiście równie dobrego. Warszawa to duże miasto więc nie powinno być z tym problemu. Moja firma zapewnia bramy wjazdowe i garażowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy najlepszym producentem jeżeli chodzi o jakość i mamy najlepszych pracowników do montażu. Automatyka do bram jest zamawiana od producenta z zagranicy. Jest on sprawdzony od lat. Zapewnia sprzęt wysokiej jakości z długoletnią gwarancją. Nasi klienci są zadowoleni z jakości wykonania i chętnie polecają swoim znajomym. Balustrady wprowadziliśmy miesiąc temu. Nasz spawacz zaproponował ich przygotowywanie. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponieważ był inne niż zazwyczaj. Teraz będę musiał poszukać jakiego producenta, który zapewni nam towar na wysokim poziomie. Ogłoszenie zamieściłam w internecie. Zgłosiło się kilkunastu chętnych. Wybrałam dwój i zatrudniła od poniedziałku.

Usługi ślusarskie będą reklamowane na naszej stronie. Cena za usługi będzie podaną pod opisem. Usługi spawalnicze będą w tej samej zakładce. Majster jest zadowolony z pacy nowych pracowników. Cieszy się z dokonanego wyboru i już przydziela ich do kolejnych zleceń.

O dobrej jakości usługach tego rodzaju można poczytać na – www.irkopol.pl