Endermologia sposobem na pozbycie się wielu niedoskonałości

Skutecznym sposobem na przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a także pobudzenie produkcji kolagenu, jest mechaniczny masaż podciśnieniowy. Zabieg enermologii wykorzystywany jest w celu poprawy konturu twarzy, a także pozbycia się cellulitu. Metoda ta doskonale modeluje sylwetkę, wspomaga proces odchudzania. Cieszy się dużą popularnością wśród osób, które są na dietach.

Korzystne działanie masażu endermologicznego

zabieg endermologii łódźNajlepsze efekty można uzyskać po wykonaniu serii zabiegów. W przypadku cellulitu, nienaturalnie i nierównomiernie rozlokowanych komórek tłuszczowych, skuteczny okazuje się zabieg endermologii Łódź to miasto, gdzie metoda ta pomaga walczyć pomarańczową skórkę, dotlenia skórę, a także przyspiesza krążenie. Efektem tego jest pobudzenie organizmu do detoksykacji. Działa także odmładzająco, pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Wygładza zmarszczki, poprawia kontur ust, twarzy i oczu, przyczyna się do ujędrnienia skóry. Mechaniczny masaż podciśnieniowy pozytywnie wpływa na kondycję skóry i mięśni, a także poprawia samopoczucie. Sprzyja wydzielaniu endorfin, zmniejsza odczuwanie bólu, powoduje odprężenie. Pomaga także w walce z obrzękami, gdyż reguluje przepływ krwi i limfy. Zabieg, jakim jest endermologia stosowany jest także w walce z bólami mięśni, kości i stawów. Przeciwwskazaniem do skorzystania z tej metody są choroby nowotworowe, zapalenie żył, bolesne żylaki, a także przyjmowanie leków rozrzedzających krew.

Intensywny masaż jest stosowany w wielu gabinetach, wspomaga walkę z różnymi niedoskonałościami. Czasem mogą pojawić się niewielkie siniaki, które z czasem jednak znikają samoistnie. Masaż endermologiczny jest zabiegiem, który umożliwia uzyskanie efektów kosmetycznych i rehabilitacyjnych w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała. Może być wykonywany na twarzy, brzuchu, udach i pośladkach.