Drewno materiałem na wózek

 

Drewno to jeden z najprzyjemniejszych i najwdzięczniejszych materiałów z którymi mogę sobie wyobrazić pracę. Czynności wykonywanie z użyciem tego surowca to czysta przyjemność i nigdy nie męczę się wykonując z niego przedmioty.

Wózek z drewna to dobry wybór

drewniany wózekJestem domorosłym majsterkowiczem, którego pasją okazało się właśnie dłubanie w drewnie i wszelkie czynności związane z tym wspaniałym i przyjemnym materiałem. Mój warsztat całkowicie skonstruowałem jak można się domyślić, w całości z drewna, nie licząc  drobnych wyjątków, takich jak metalowe ukucia, zawiasy i tym podobne. Wyposażenie rzecz jasna nie jest tylko z drewna, wszelakie narzędzia i inne niezbędne w pracy z drewnem utensylia nie mogą być wykonane z drewna, a przynajmniej nie w całości. Wiele z nich zakupiłem u remontowanych producentów, wszystko po to żeby moja praca była jak najprzyjemniejsza, a jej efekty najpiękniejsze. Moim najnowszym dziełem, którym chciałbym się pochwalić jest przewspaniały drewniany wózek. Jestem z niego szczególnie dumny, ręcznie wykonałem prawie wszystkie jego elementy i przyozdobiłem grawerunkami godnymi najlepszych artystów. Jest bardzo funkcjonalny, lekki  i wytrzymały, a prowadzenie jego to czysta przyjemność. Zdecydowanie to jedno z moich najlepszych dzieł i chwalę się nim każdemu komu mogę, nikomu nie przepuszczę okazji do obejrzenia mojego cudeńka. Pracując nad nim włożyłem niesamowite pokłady uczucia i pieczołowitości, które to zaowocowały małym dziełem sztuki, który został prze mnie stworzony praktycznie od zera.

Jak widać moja pasja nie słabnie a wręcz się zaostrza i rośnie na sile, dowodem tego jest wspomniany już wózek, którego to chciałbym móc pokazać całemu światu i pochwalić się, iż został on wykonany moimi rękami, dzięki ciężkiej pracy i staranności.