Chciałam schudnąć i szukałam porad

Jako osoba, która stara się schudnąć od jakiegoś czasu szukałam odpowiedniej poradni dietetycznej. Niestety co chwilę pojawiały się te same problemy. Mój charakter pracy był momentami nieprzewidywalny i co chwilę musiałam odwoływać swoją wizytę. W końcu doszło do tego rodzaju sytuacji, że już całkowicie zrezygnowałam z porad na jakiś czas.

Postawiłam na dietę online 

porady dietetyczne onlineBędąc w pracy moja przyjaciółka poleciła mi skuteczne rozwiązanie. Przypomniała mi o wynikających możliwościach z życia w dwudziestym pierwszym wieku. Przecież porady dietetyczne online powoli wchodziły na rynek i były dostępne dla każdego. Postanowiłam nie zwlekać i znalazłam odpowiednie miejsce. Tam mogłam śmiało skontaktować się z dietetykiem za pomocą specjalnej witryny. Panel był prosty i intuicyjny. Dzięki nie miałam żadnego problemu ze skontaktowaniem się. Porady dietetyczne online, które wybrałam były dla mnie wygodnym rozwiązaniem. Mój dietetyk dowiedział się wszystkich szczegółowych danych za pomocą internetu. Oszczędziłam mnóstwo czasu i nie musiałam tam być realnie. W dodatku w razie większych problemów istniała możliwość video rozmowy lub realnego przyjścia do gabinetu. Specjalista był bardzo otwarty na różnego rodzaju formy komunikacji i nic nie stanowiło dla niego bariery. Jako pacjentka, która miała nie konwencjonalny charakter pracy naprawdę cieszyłam się z takiej możliwości. Gdy tylko dostałam szczegółową rozpiskę mojej diety od razu przystąpiłam do działania.

Byłam tym bardzo podekscytowana i chciałam jakoś zagospodarować sobie swoje posiłki. Jednak teraz wiedziałam jak. Miałam nadzieję, że moja nowa zdrowa dieta wpłynie pozytywnie na moje dotychczasowe życie i uda mi się zmienić błędne nawyki żywieniowe. Chciałam stać się świadomym człowiekiem i wiedzieć co tak naprawdę jeść.