Polecane gniazdko dla dziecka

 

Maluchy, które jeszcze są w brzuszku mamy, czują się tam bezpieczne, gdyż czują i słyszą mamę, jest im ciepło i ciasno. Takie warunki kojarzą się maluchom poczuciem spokoju, dlatego też podświadomie szukają takiego miejsca po urodzeniu.

Jak wyglądają gniazdka niemowlęce?

gniazdo kokon dla dzieckaDopóki maluchy nie staną się mobilne i nie będą samodzielnie przemieszczać, to tu gdzie je zostawimy, tam też znajdziemy. To też idealny moment na wykorzystanie różnych produktów, które sprawiają, że dziecko będzie w nich bezpieczne. Jednym z nich jest gniazdo kokon dla dziecka, który z powodzeniem może być wykorzystywany na różne sposoby. Przede wszystkim, należy zauważyć, że kokon jest pewnego rodzaju materacem z podwyższonymi brzegami, dzięki czemu dziecko położone w nim nie wypadnie z niego. Kokony stały się bardzo popularne na naszym rynku, gdyż są funkcjonalne i można je stosować na różne sposoby. Przede wszystkim w kokonach rodzice układają spać dzieci, ponieważ czują się w nich spokojniej. Jest to głównie zasługa firmy gniazda, ponieważ ma podwyższone brzegi, w których jest wszyty sznurek do regulacji obwodu kokonu. Jeżeli chodzi o materiał z jakiego są wykonane kokony, to najczęściej jest to bawełna lub materiał minky, które są delikatne i przyjemne w dotyku. W kwestii wypełnienia, to stanowi jest specjalna włóknina lub też silikonowe kuleczki, które są antyalergiczne. Co istotne, w razie zabrudzenia, gniazdo można wyprać w pralce w temperaturze czterdziestu stopni, bez obawy o jego jakość.

Jeżeli chcemy kupić kokon dla niemowlaka, to na pewno go znajdziemy w niejednym sklepie z artykułami dla takich maluszków. Gniazda są dostępne w wielu kolorach dedykowanych chłopcom, ale też dziewczynkom w cenie od czterdziestu kilku do stu dwudziestu złotych.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: