Poszukiwania chirurga stomatologa

Od dłuższego czasu pobolewało mnie dziąsło, kawałek za wszystkimi zębami. A przynajmniej tak mi się wydawało, że tam już nie ma zębów. Kiedy dostałam się do dentysty, okazało się że ból jest wynikiem wyżynającej się ósemki. Niestety, lekarz nie miał dla mnie dobrych wieści. Okazało się, że ząb rośnie poziomo. I stąd właśnie wziął się ten nieznośny ból.

Gdzie w Warszawie znajdę chirurga stomatologa?

chirurg stomatolog warszawa bemowoNiestety, okazało się również że takim leczeniem może zająć się tylko i wyłącznie chirurg stomatolog Warszawa Bemowo to okolica, w której znajdował się gabinet dentystyczny, w którym przyjmował taki lekarz. Musiałam się tam udać, ponieważ do wyrwania mojego zęba musiał zostać przeprowadzony dokładny i precyzyjny zabieg. Lekarz stomatolog do którego się udałam, przestrzegł mnie, że będę musiała mieć rozcinane dziąsło. Całe szczęście chirurg do którego trafiłam okazał się naprawdę profesjonalny i miał dużą wprawę w przeprowadzaniu takich zabiegów. Nie bałam się „oddać w jego ręce”, tym bardziej, że zapewnił mnie on, że leczenie nie będzie wiązało się z bólem, ponieważ cały czas będę znieczulona. Znieczulenie będzie działało, jeszcze przez jakiś czas po zabiegu, dlatego powinnam bez problemu przetrwać ten czas. Na dziąsło zostanie po wyrwaniu zęba założony szew, dlatego nie powinnam mieć problemów z niespodziewanym krwawieniem.

Już wkrótce okazało się, że wszystko zostało przeprowadzone dokładnie tak, jak mi to wytłumaczył. Byłam bardzo zadowolona z zabiegu który przeprowadził. Najważniejsze było dla mnie to, że udało mu się sprawnie usunąć rosnącą w dziwnym kierunku ósemkę, bez naruszenia kości policzkowych, które były bardzo blisko ze względu na niecodzienne, nietypowe ułożenie zęba. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała takiego zabiegu, udam się do tego chirurga.


Opublikowano

w

przez

Tagi: