Smaczny obiad na przyjęcie

Samodzielne gotowanie, może zabierać trochę czasu w ciągu dnia, ale jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż kupowanie gotowych posiłków na mieście. Jednak kiedy mamy przyjąć dużą ilość gości w domu, to nie zawsze starcza nam czasu na przygotowania.

Gdzie zamówić gotowe obiady?

obiad na przyjęcie rodzinneWiększość z nas, wyjście do restauracji traktuje jako coś niecodziennego, ponieważ wiąże się ono ze sporymi kosztami. Im większa rodzina, tym więcej wydamy na obiad w restauracji. Zawsze można przygotować posiłki w domu, jednak do tego potrzeba czasu, rąk do pracy i też pomysłu na dania. Jest też alternatywne rozwiązanie i jest nim skorzystanie z usług firmy cateringowej. Obiad na przyjęcie rodzinne może zostać przywieziony w dowolne miejsce i o dowolnej godzinie, dzięki czemu impreza na pewno się uda. Firmy oferują swoim klientom pełne menu składające się z dań głównych, przystawek, przekąsek i deserów. Można wybierać dowolną ilość posiłków, łącznie z napojami. Nie trzeba tracić czasu ani energii na długie gotowanie, pieczenie i smażenie, bo gotowe posiłki trafią wprost pod nasze drzwi. Zazwyczaj na takie przyjęcia, wybierane są ekskluzywne dania, których nie przyrządzamy sobie na co dzień. W zależności od okazji, menu może być na ciepło lub na zimno. Dla osób nie jedzących mięsa, oferowane są dania wegetariańskie, podobnie jest z osobami, które wykluczają z diety gluten, mleko czy cukier. Oferta cateringowa jest bardzo elastyczna i daje możliwość wyboru dowolnego zestawu dań na przyjęcie rodzinne.

Dania zazwyczaj wystarczy zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że wszystkie dotrą do klienta na czas. Cena takiego obiadu, zależy od ilości i rodzaju dań, ale najczęściej są to gotowe pakiety, do których dobiera się tylko ilość osób.


Opublikowano

w

przez

Tagi: