Dobry podkład dla początkujących

Obecnie na rynku mamy mnóstwo dostępnych podkładów dzięki czemu każda z nas może wybrać taki, który w stu procentach zda u niej egzamin. Niestety też tak ogromny wybór sprawia, że zanim trafimy na odpowiedni podkład musimy przetestować wiele z nich. Istnieje jednak alternatywa, jak sobie poradzić z takim problemem.

Podkład dla każdej z nas

essence soft touch mousseZanim byśmy przetestowały wszystkie dostępne podkłady minęłoby naprawdę mnóstwo czasu nie wspominając już o zmarnowanych pieniądzach. Dlatego zamiast szukać nie wiadomo jak długo tego jedynego spośród tak wielu podkładów warto postawić na coś, co sprawdza się w przypadku większości. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze, a w międzyczasie w przypadku np. promocji będziemy mogły sobie testować na spokojnie inne produkty. Do takich podkładów, które sprawdzają się w przypadku większości kobiet są te o konsystencji musowej. Przykładem może być tutaj Essence soft touch mousse – bardzo tani podkład, który jednocześnie zyskał wiele pozytywnych opinii zaskakując swoją wysoką jakością, a także wydajnością. Podkład występuje w wielu odcieniach co powinno ucieszyć panie zwłaszcza z jasną karnacją. Podstawową zaletą podkładów musowych jest to, że bardzo łatwo się aplikują, a nawet w razie niepowodzenia nadmiar podkładu można łatwo zetrzeć i na przykład dołożyć w inne miejsce ponieważ takie podkłady nie zastygają tak szybko, jak te o niemal wodnej konsystencji. Podkład musowy można łatwo nałożyć zarówno aplikatorem, jak i pędzlem, a nawet i palcami.

Jak wiadomo osoby początkujące często zaczynają od nakładania podkładów właśnie opuszkami palców. W przypadku rozsmarowania palcami nietrudno o zrobienie plam, a w przypadku musów ten problem zazwyczaj nie występuje. Poza tym pomimo tego, że podkłady te mają dosyć gęstą konsystencje nie są wyczuwalne na twarzy, ani też nie powodują efektu maski. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: